kızlar bana yardım eder misiniz lütfennn

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve nesiiii tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nesiiii
  1. nesiiii

nesiiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    herkese merhabalar benim normalde bugün adet günüm sabah test yaptım hafif silik çizgi çıktı sonra kan tahlili yaptırdım 134 çıktı doktora da gösteremedim.ben şimdi doktora ne zaman gideyim şu an hiçbir belirtim yok. sadece akıntım var bazen de sol kasığıma ağrı giriyor o kadar.yani şundan korkuyorum dış gebelik olmaz dimi ayy aklım çok karışık tam sevinemedim bile şaşkınlıktan. ama güzel bir duygu herhalde :)yerimseniben

2. 16 Nisan 2010
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım.1 hafta sonra gidersen kese görünür.

4. 16 Nisan 2010
  5. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsun canım. Değerin çok iyi bence. Ağrı olması normal ilk zamanlar. Sonra sonra azalıyor. Hatta adet ağrısı gibi oluyor genelde. Şu anda 4 haftalık hamile olmalısın. Eğer bekleyebilirsen 7. haftada gitmeni tavsiye ederim. Kalp atışı o zaman alınıyor. 5-6. haftalarda sadece kese görünüyor. Tabi akıntı, kanama gibi bir şikayetin olmazsa bu kadar bekle. Dış gebelik gibi olumsuz şeyleri düşünme. Onun sancısı çok fena olurmuş. Karnın patlayacak gibi olurmuş. Bir de sertlik oluşurmuş. Allah korusun. Bir de istersen 5 gün sonra tekrar kan testi yaptır. Oradaki artış da hamileliğin seyri hakkında bilgi veriyor. Tekrar hayırlı olsun.

6. 16 Nisan 2010
  7. nesiiii

nesiiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür edrim kızlar ama 4 haftalık olması imkansız değil mi benim daha adetimin üstünden 20gün falan geçti son adetim martın 20sindeydi. evet haklısın ipeğimu olumsuz düşünmeyelim ii düşünelim ii olsn inşallah. teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim isteyen herkese versin inşallah

8. 17 Nisan 2010
  9. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tamam. Adet tarihini baz alacaksın. Mart 20'den itibaren sayarsan kan tahlil yaptırdığında 3+6 yapıyor. Yani 4 hafta. Zaten adet geciktiğinin ertesi günü bile baksan 4 hafta oluyor. Sen kafanı bu hesaplarla bozma. Hamileliğinin tadını çıkar. Herşey yolunda.:CüvCüv:

10. 17 Nisan 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun. Sağlıcakla kucağına alırsın inş.:nazar:

12. 17 Nisan 2010
  13. nesiiii

nesiiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    evet canım ya bu hesaplar kafamı çok karıştırdı evet normalde adete göre hesaplıyorsun da ya ne bileyim hemen o zaman hamile kalamıyorsun ki daha sonra ki haftalarda oluyo sanırım aman nese çorba oldu kafam.evet rahatlamaya ihtiyacım var haklısın canım işte insan tecrübesiz olunca böle oluyor evhamlanıyor da hayırlısı olsun salıya doktora randevu aldım bakalım doktordan da ii sözcükler duyarsam daha da rahatlıycam inşallah herşey yolundadır :Saruboceq:

14. 17 Nisan 2010
  15. nesiiii

nesiiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim allah razı olsun rabbim sana da gönderir en kısa zamn inşallah meleğini:Saruboceq:

16. 17 Nisan 2010
  17. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canim.saglikla kucaginada alirsin insallah :KK46:

18. 17 Nisan 2010
  19. ALLAHvarGAMyok