kızlar bana yardım edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Lolo tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlaarr bana yardım edin yeni düşük yaptım daha 3 gün oldu bir an önce toparlanmam lazım iyim diyorum ama bi anda başa dönüyorum hamileymişim gibi midem bulanıyo kokulardan ağrımda var kanamam devam ediyo kendimi yorgun hissediyorum kolum bile kalkmıyo acil kendime gelmem lazım lütfen yardımcı olun toparlanmama
    benneyaptımki :teselli: :teselli: :teselli: :a015:

2. 13 Ağustos 2008
  3. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızzlaarr neden kimse fikir vermiyoooooooooooo aşk olsun yaaaaaaaaaa

4. 13 Ağustos 2008
  5. Handecik81

Handecik81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Lolo'cum öncelikle çok geçmiş olsun. Toparlanmak için hemen kendini zorlama. Şu anda yaşadığın şeyleri yaşaman çok normal. Sonuçta vücudunda bir hormon oluşmuştu hamile olduğun için ve şu anda o hormon yavaş yavaş azalıyo ama halen vücudunda var. O yüzden de vücudunun kendine hamile gibi hissetmesi son derece normal. Toparlanmak için hem vücuduna hem de kendine zaman tanı. Daha çok yeni!!

6. 13 Ağustos 2008
  7. gozdem

gozdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lolocum RABBİM sabır versin sana kendini bi silkele ve yeni bebişin için ayakta dur hatta biraz kafanı dağıtmanı öneririm tatil imkanı varsa tatil yoksa farklı bişeyler çooooooook geçmiş olsun canım

8. 13 Ağustos 2008
  9. Gideriz_nurlu_yolu

Gideriz_nurlu_yolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmiş olsun bebek ne kadarlıktı? Ben de 2 kez düşük yaptım. Beta hcg zaten bir anda düşmüyor günlük belirli değerlerle düşütüğü için vucutta gebelikten bir anda sıyrılamıyor. Bol sıvı al ve kan yapıcı besinlerde ye.. Bunlardan pekmez. keçiboynuzu pekmezi... Ve kendine bu dönemde çok iyi bakman gerekiyor. Soğuk şeyler yeme. Ayağından çorap ve terlikleri ihmal etme. Düzenli dr. kont. yaptır. Çok geçmiş olsun psikolojini iyi tut.. SAğlıklı bebek yaşar. Rabbin sana sağlıklı bebek versin.

10. 13 Ağustos 2008
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım benim ya seni çok iyi anlıyorum. ben de dış gebelik ve düşük geçirdiğimde aynıydım. herkes sanki hamile değilmişim gibi davranıyodu. ama ben hamileydim aynı şeyleri yaşıyodum sadece bebek farklı yerde yerleşmişti. ve bebek kaybolduktan sonra bile devam etti bisüre.

canım sabırlı ol, hepsi geçicek. bebişin sana tekrar gelicek üzülme sakın. herşeyde bir hayır var.

12. 13 Ağustos 2008
  13. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok sağ olun arkadaşlar düzelicem ama kanamam devam ettiği için unutamıyorum hala pırtılarda gelmeye devam ediyo unutturmuyo bana kendime dikkat etmiyorum hiç bişey olmamış gibi davranıyorum mesela bu gün temizlik yaptım camları bile sildim elim ayağım titreye titraye bişeyim yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum tam iyim derken tuvalete gidince kanamamın kesilmediğini görünce bayaa bi moralim bozuluyo ama atlatıcam tek korkum ya bidaha olmassa diye çünkü ben klomenle hamile kaldım doktorum adetini gördükten sonra başlayabilirsin tekrar dedi ama çoookkk umutsuzum bi daha hiç olmucakmış gibime geliyo

14. 13 Ağustos 2008
  15. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86