Kızlar Bana yardım edin

Konusu 'KK Vitrin - Üyelerinden Seçmeler' forumundadır ve EU2 tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar Lüütfen Bana alttaki gösterdiğim elbiseyi nereden bulabileceğimi söylermisiniz? bugün olivyuma gitttim adil ışık mango ipekyol bay gülay her mağzaya baktım malesef bulamadım.. Bu c.tesi bakırköye çıkıcam acaba bakırköyde nerede bulabileceğim konusunda fikri olan varmmı?? Bu elbiseyi mayısın ortalarında sevdiğim insanla aileler tanışacağı için o akşam giyicem Lütfen bana yardım edebilirmisiniz nerden bulabilirim bu elbiseyi yada buna benzer jile gibi içine gömlek giyebileciğim bir elbise??

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Nisan 2009
  2. 23 Nisan 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Ahanda ßi ßen daha.....ßelinaycım ßen de ßi mont ßegendim ßi magazada.... aramaadıgımm $ußesii kaLmadıı Türkiyede..... En sonunda ßi yerde ßuLdumm o da taaa cehennemin ßi ucundaa gittim gece yarısı döndüm eve ßi mont için :roflol:

Sana da tavsiyem ßence adiL ı$ık magazalarını ßi tara :)) Taßii eLßisenin modeLini ßiliorsan.......

4. 23 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

yavrum yukardaki elbisenin modelden işteee ve adil ışığa baktım bugünn olivyuda mangoyada gittim ipekyolada gittim bay gülayada gittim :KK43: c.teside bakırköye gidicemmm nerden bulurum ben bunu yaa :KK43:

6. 23 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bu elbise sehnsucht06 elbisesiydii olsada sölese nerden aldığını yaaa inşallah bakırköy şubesi vardır :KK43:

8. 23 Nisan 2009
  9. sehnsucht06

sehnsucht06 **ÖZLEM** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ana:1shok:benim elbise bukaydirigubbakcemile3
    kız o kadar arayıp tarayacağına bana sorsaydın ya nerden aldın diye dur markasına bakıyımda yazıyım:roflol::roflol:

10. 23 Nisan 2009
  11. EU2

EU2 Guest

ay allah razı olsun yaaaa

12. 23 Nisan 2009
  13. sehnsucht06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şekerim gömleğinde elbiseninde markası sisline, aldığım mağazanın adını hatırlamıyorum istanbulda oturmuyorum onun için tam tarif edemem ama bunu aldığımız gün taksimden nişantaşına doğru yürümüştük o yol üzerinde bi mağazaydı nasıl tarif etsem istanbuluda çok iyi bilmiyorumki...

buldum sanırım netten:
    zeytinlik mah. ebuziya cad. no:50/a bakırköy
    sisline diye arat çıkıyo:)
    öptüm canım

14. 23 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

ayyy sen müthişsinnnnn hakkını ödeyememm ayyy harikasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım benim yaaaaaa bakırköy iştee yaa süper yaaaa süperrrrrrrrrrr

16. 23 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

canım kaça aldın bu elbiseyi ??

18. 23 Nisan 2009
  19. sehnsucht06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne demek tatlım inşallah giyeceğin gün çok güzel geçera.s.

şimdi sitesini inceledim süper modeller varmış bi tanesini mutlaka beğenirsin ben hepsinide beğendim nette satışları vardır inşallah:Saruboceq:burda mağazası yokmş