kızlar bana yardımcı olur musunuz_?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve minikprensim1 tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : minikprensim1
  1. minikprensim1

minikprensim1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar fotoyu paylaşabildim mi bilmiorm ama :KK70: saçlarım siyahtı soora akınca dipleri kötü oluo die ben kızıl siyaha boyadım e tabi sadece diplerim kızıl gibi oldu :sinifsinif: şimdi kızıl yapmak istiorm ama ton olarak karar veremedim bana bi fikir verirseniz çok sevinirim opuyorumnanaktan

Ekli Dosyalar:

2. 27 Mayıs 2010
  3. 91tuba

91tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende saçlarımı kızıl siyah yapmayı düşünüyodum ama bu kadar kızıl olduğunu görünce çok şaşırdım resmen normal kızıl gibi duruyo hiç siyahlık yok,hangi markayla boyadınız acaba ? saçı tamamen kızıl yapmaya gelince siyahın üzerine zor tutar diyolar, o zaman açtırarak yapman gerekebilir,her tonu yapabilirsin böylece, direkt boyasanda hangi ton olursa olsun tutmama ihtimali çok yüksek, yalnız siyah çok yakışmış o da ayrı konu :KK66:

4. 27 Mayıs 2010
  5. minikprensim1

minikprensim1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    loreal castıng die bi serisi var kızıl siyah onnla boyamıştım..ben saç diplerim açık kahveydi ondan böle kızıl olmş olabilir :) siyah yakıştı evet ama iki renkli olmak istemiorm :) ferhundenin kızılı çok güzel ondan istiorm umarım yakışır kafamçokkarıştı