Kızlar Başıma Ummayacağım Şey Geldi :( :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sensationgirl tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sensationgirl
  1. sensationgirl

sensationgirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Kızlar sizi sıkmadan konuya girmek ve bir kelimeyle de olsa fikrinizi almak istiyorum. Kısa zaman önce biriyle tanıştım ve karşılıklı ilk görüşte aşk gibi birşey oldu. 3-4 kere görüştük ve ben ilk kez bu kadar mutlu hissediyorum kendimi .1hafta boyunca herşey mükemmel gitti
    makine mühendisliği bölümünden bu sene mezun oldu ve dün akşam tam eve dönerken bana 6 ay sonra 1 yıllığına yurt dışına çıkması gerektiğini ve herşeyin hazır olduğunu söyledi(mesleği için).
    Ama hiç bişey de belli olmaz dedi kısmet değilse gidemem dedi.Ama başımdan aşağı kaynar sular döküldü tam bulmuşken işte bu demişken kaybedeceğimi bilmek çok kötü bir duygu.
    ona gitme diyemem tabi ki bu fırsatı kaçırmamalı şimdi asıl soruma geliyorum..
    siz olsaydınız 6 ay sonra bitmesi muhtemel bi ilişkiye başlarmıydınız?

içinizden seven insan 1 yıl bekler diyenleri duyar gibiyim ..Ama yurt dışına çıkarsam 1 yılla kalmayabilrim diyor sonuçta biz tanışalı 1 hafta oldu ve kariyerine daha çok önem veriyor mantığıyla hareket ediyor doğal olarak ve giderse ilişkimiz biter malesef..

a)bu ilişkiye başlayıp güzel geçirdiğiniz 6 ayı kar mı sayardınız?

b)Yoksa 6 ay sonra sevdiğini uzaklara göndermiş acı çeken bi kadın olmamak için başlamamayı mı tercih ederdiniz?

6 ay sonra bitecek bir ilişkiye başlamak ne kadar mantıklı kızlarr 1 kelimeyle bile olsa yorumunuzu eksik etmeyin ne olur???
    :sm_confused:

2. 24 Eylül 2010
  3. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    6 ay sonra ilişkinizin biteceğinden bu kadar eminsen baştan başlama canım. Şuan da hissedeceğin ayrılık acısıyla 6 ay bir şeyler paylaşıp ayrıldıktan sonra hissedeceğin ayrılık acısı aynı olmayacak. Hakkında hayırlısı olsun canım.

4. 24 Eylül 2010
  5. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    6 ay sonra bitecegini nereden biliyorsunuz??
    1 yilligina gidecekmis, sonrasinda size donmeyecegini de bilemezsiniz...

yani simdiden ne olacagina karar veremezsiniz?

siz eger onun -gercekten o- olduguna inaniyorsaniz ya risk alacaksiniz ya da almayacaksiniz...

gerisi kader kismet...

6. 24 Eylül 2010
  7. sensationgirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür Ederim cnm .Şu an bile üzüntü duyuyorum 6 ay sonrasını tahmin bile edemiyorum ama gitmeme durumu olursa da sevgimizden boşuna vazgeçmiş olacağız o kararı bana bıraktı ama bu çok zor bi kararkeşke geleceği görme şansım olsaydı..

8. 24 Eylül 2010
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canımm ilişkinizin boyutu önemli burda seninle boşa zaman geçirmediğine inanıyosab devam etmelisin..işi için gitmeli bu siz evlendikten sonrada olabilir..ayrı kalabilirsiniz normal karşılamalısın zor olsada..hem kısmetse demiş daha belli değil

10. 24 Eylül 2010
  11. kadersz

kadersz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım eğer biteceğine gerçekten eminsen başlatmaman daha iya şimdi üzülmek o zamankindenden çok daha hafif olur inan bana...

12. 24 Eylül 2010
  13. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen nasil hissediyorsun bilmiyorum ama ben olsam birakmazdim onla devam ederdim...zaten bi sene sonra gelicekmis.. eger gelmezsede ona göre davranirsin.. cünkü bence bukadar cok etkilenecegin bii nsani bulmak okadar kolay deil en azindan benim icin..

ben 2.5 sene uzak iliski yasadim.. tamam suanda bitti ama devamda edebilirdi.. her iki taraf severse beklenebilir bence..zaten uzakken o bir sene icinde onun sana olan duygularina göre iliskiye devam edersin yada bitirirsin..

14. 24 Eylül 2010
  15. sensationgirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar Hepinize Yorumlar İçin Ayrı Ayrı Teşekkür ederim .aklım çok karıştı bi yanda ne olursa olsun 6 ayda olsa mutlu günler yaşamak var bir yanda 6ay sonra onu yollarken ki psikolojimin ne kadar kötü olacağı ve çekeceğim üzüntüler var çok zor bir karar :KK43:

16. 24 Eylül 2010
  17. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Görülen o ki hem siz hem karşı taraf biteceğine emin gibisiniz.
    Başlamanın bir lüzumu yok o zaman.
    Zaten erkek arkadaşınız da biteceğinin sinyallerini vermiş gibi geldi..
    b diyorum. Hiç başlamayın. Zaten seviyorsa/seviyorsan her türlü olur...

18. 24 Eylül 2010
  19. benElif

benElif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    niye 6 ay sonra bitecegini düsünüyüon?eger onun sevgisinden eminsen, seni sevdigini hisssediyorsan ve sende onu seviyorsan bitirme. ama ondan emin degilsen güvenmiyorsan bitir..