kızlar batık çözümü yok mu?

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve cansuyumsen tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : cansuyumsen
  1. cansuyumsen

cansuyumsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim ayak baş parmağımda yıllardır pedikür yaptırmama rağmen tırnağım uzadıkça etimin içine girdiği için kırılıyo valla napıcam bilmiyorum deliricem.bi çözüm yolu biliosanız paylaşın lütfennn öptüm hepiniiiziii mucxxxxx:enbuyukkk:

2. 1 Ağustos 2010
  3. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bir doktora git istersen...

4. 1 Ağustos 2010
  5. cansuyumsen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hangi bölüme gidebilirim acaba tatlım ya estetik olarakda kötü görünüyor ve acıda veriyor topuklu giydiğim zaman batıyor özellikle tatlım..

6. 1 Ağustos 2010
  7. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bence cildiyeye git sen... topuklu giyip yüklenme çok allah korusun başına başka sorun çıkarmasın... en kısa zamanda git bir cildiyeciye...

8. 1 Ağustos 2010
  9. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde aynı sorunum var ben 1 ay önce gittim bir ayak sağlığı merkezine.işte tel takarak tedavi ediyorlarmış teli taktıkları andan itibaren acı kesiliyomuş tedavisi de 4 ya da 5 ay sürüyomuş. fiyatı da 200 lira. ben bu bir iki hafta içinde gidicem çünkü uzun zamandır var ve geçmiyor cildiyeciye gidip tırnağımı çektirmektense tel taktiricam.sende bir sor ayak sağlığı merkezlerine.

10. 1 Ağustos 2010
  11. cansuyumsen

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maliyetide baya varmış tatlım ya peki bu 4 5 aylık tedavi boyunca bir keremi 200tl vericeksin acaba yoksa her gidişindemi?

12. 2 Ağustos 2010
  13. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım sadece bir sefer 200 vericeksin.ama bir de 2 ya da 3 ay sonra tel üste çıkıyomuş galiba o zaman da tekrar çıkarıp takıyo teli o yüzden de bi 50 alıcakmış ama onu hemen vermiyosun bi kaç ay sonra.ama o görntüye ve acıya değer bence ya tamamen çektirmektense ki o da aynı fiyat galiba.

14. 2 Ağustos 2010
  15. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım sadece bir sefer 200 vericeksin.ama bir de 2 ya da 3 ay sonra tel üste çıkıyomuş galiba o zaman da tekrar çıkarıp takıyo teli o yüzden de bi 50 alıcakmış ama onu hemen vermiyosun bi kaç ay sonra.ama o görntüye ve acıya değer bence ya tamamen çektirmektense ki o da aynı fiyat galiba.

16. 4 Temmuz 2012
  17. berna4

berna4 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    isveç ayaksağlığı var anadolu ve avrupa yakasında istanbuldaysan netten araştır orda hallediyolar.

18. 8 Temmuz 2012
  19. vivelafrance

vivelafrance Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    954
    Ödül Puanları:
    68
    Tel taktırmak, yarıdan kestirmek ne denerseniz deneyin çözmüyor bir süre sorna aynı. Bana da oldu bir kere. Bakırköyde Gül Güzellik merkezi var, pedikür yapıyor ilk yapmasından itibaren geçiyor. 2-3 kezden sonra tekrar etmiyor. Pedikür fiyatları da sabit, çok temiz bir yer. Hastaneden önce güvenilir bir kuaförü deneyin derim.