kızlar baya kilo aldım ya siz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. yaaa annişler ben 26. haftamdayım ve 62 kg la başladığım hamileliğime şimdiyse 75 kg ulaştım napiyim dersiniz çokmu fazla aldım bundan sonrada almamak için napabilirim tatlıya çok aşeriyom:çok üzgünüm:böyle giderse benim halim duman tavsiyelerinizi bekliyorum......

2. 29 Ocak 2009
  3. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım boyun kaç boyda çok önemli çünkü kilo meselesinde...
    ben en çok 25-28 arası aldım bir anda..yani 7-8 de çok hızlı aldım dikkat etmeme rağmen..bende 13 kilo aldım ama başkası olsa yerimde maksimum 8 alırdı inan bana..o kadar dikkat ettim ama bünye meselesiymiş bunu anladım..bir tarafımıda yırtsam alıyorum..malum bebek için bazı şeyleri kesemiyoruz..neyse doğum yapalım sonra veririz inşallah...

4. 29 Ocak 2009
  5. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    boşver be güzelim sen bir annesin ve her halinle eminimki çok güzelsin.bende ilk kötü olayımdan sonra bebeğim kilolu olsun diye deli gibi yiyorum.sağlıklı olsunda biz kilo alalım.

6. 29 Ocak 2009
  7. yani kilolarımızla barışık olalım öylemi diyonuz kızlar benim boyum 1.62 buarada...

8. 29 Ocak 2009
  9. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim kadar olamazssiiniizzzz.ben 45 ile basladim suan 7 inci aydayim ve 64 kiloyum:1shok::roflol:

goruntude cok almamisin diyolar .amaaaa ben biloyom kii yuruyen varil gibiyim.:eek:Allah sonumu hayir etsin.bende ilk 3 ay tuzlu ve eksi yedimcokacimcoook .kizim olcek kismet ise. umarim kilo almak kadar vermekde kolay olur.:teselli:
    a.s.

10. 29 Ocak 2009
  11. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende 50 kilo başladım 34 haftamdayım ve 70 kilo oldum ama ne istiyosam yiyorum kısıtlamam yok hemde 20 kilo almış gibi gözükmüyorum avantajım bu.. hamilelikte aldığın ilaçlarında etkisi var kilonda ben çok kullandım.ama doktorum makarna ekmek pilav ve tatlıdan kesinlikle uzak dur diyor...hem fazla kilo almamak hemde bebeğe faydalı olmak için kalsiyum ve protein içeren yiyecekler ye diyor ama ne yapayım çikolata yemeden duramıyorum bağımlıyım sanki çikolataya....

12. 30 Ocak 2009
  13. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kiloları takmayın arkadaşlar. hem ne kadar çok kilo alırsanız vermeniz o kadar hızlı oluyormuş. doktorlar böyle diyo..

14. 30 Ocak 2009
  15. buket5280

buket5280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok fazla kilo aldım boğazıma dur diyemiyorum.yakında kapıdan geçemeyeceğim diye korkuyorum (şaka tabi).benim arkadaşlarımdan toplam 18 kg alan bile var hala veremediler kilolarını bende ondan korkuyorum.almak kolayda vermek zor

16. 30 Ocak 2009
  17. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bunu katıldığımı söyleyemeyeceğim...çünkü çevremde ne kadar çok kilo alaln varsa bir kısmı üstüne yapıştı kaldı.aksine ne kadar az alan varsa 40 ı çıkmadan eski kilolarına döndüler hatta altına düştüler...zaten türk kadınlarının kilolu olması doğum ve emzirme döneminden kalma oluyor genelde...biz yinede çok dikkat edelim bencea.s

18. 30 Ocak 2009
  19. agxuxl

agxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende 34. haftamdayım boyum 1.62 --50 kilo ile başlamıştım hamileliğe şimdi 62 kilodayım son bir haftada kilo almadıysam eger 6 haftam var doğuma daha kaç kilo alırım kim bilir ama kafaya takmıyorum ne yapalım hayırlısı bebek doğunca veririz herhalde