kızlar bebeği işaret eden rüyaları anlatalım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. slm kızlar rüyanızda bebeğe yorumladığınız rüyaları anlatırmısınız tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.mesela bana diyinki ben rüyamda şunu gördüm bebeğim oldunu öğrendim teşşkr ederima.s.

2. 19 Ağustos 2008
  3. gulucuk

gulucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben değil ama evimde çalışan yardımcım rüyasında beni görmüş,bir yığın salatalığı dökmüşüm yere onlarla ne yapacağımı merak etmiş,sormuş çok seviyorum salatalığı,turşu yaparım,ya da yerim hepsini de demişim.hemen rüya tabirlerine baktık hamilelik yazıyodu 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim.ama malesef 7 haftalıkken düşük yaşadım.eğer düşmeseydi tam bugünlerde doğacaktı.duygulandım şimdi bak.

4. 19 Ağustos 2008
  5. beatrise

beatrise annesinin bir tanesi o... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canim ben ruyamda agaçtan yesil bir elma kopardigimi gordum ve hamile oldugumu ogrendim.elma çocuga delalet derler.daha ilginç birsey anlatayim.bizim burda bir teyze var.herkez onun ruyalarinin çiktigini soyler.(genelde kotu seyleri goruyor nedense)bir kaç ay once beni elma yerken gormus ruyasinda ama elmanin yarisi çurukmus.bana demistiki sen hamile kalacaksin ve çocugunu dusureceksin.bende Allah korusun falan dedim ama korktumda.gerçektende hamile kaldim ve çarsamba gunu 9 haftalik bebegimin kalbinin durdugunu ogrendim cuma gunu ise dusurdum.benim boyle arkadasim.

6. 19 Ağustos 2008
  7. gurbet gelini

gurbet gelini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ruyamda saat aldigimi gordum ruyada saat almak cocuga delalet eder yaziyo ama adet oldum, bide gecen gece samdan gordum ve tabirlerde mum konulan kap gormek cacuga yaziyo ama bakalim henuz gordugum ruyalar cocuga delalet etsede henuz hamile kalabilmis degilim:KK43:

8. 19 Ağustos 2008
  9. ah canım üzüldüm şimdi neydi sorun dr söyledimi sebebi bellimi?geçmiş olsun bu aradada üzülme Allah büyük inşllh verir bizede sağlıklı bebekler inşllh...:1hug:

10. 19 Ağustos 2008
  11. beatrise'cim bendeki düşük bebeklerdede aynı rüyaları görmüştüm ve aynı olayları yaşadım canım benim Allah birdaha yaşatmasın ne sana ne bana nede diğer arkadaşlara....

12. 19 Ağustos 2008
  13. deniz2009

deniz2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    son adetım martın 30 oldu. nısan ayı boyunca ruyamda hep bebek arabası ve ıkız bebekler gördum .ben pek umutlanmıyordum.daha once yanı mart ayında halamlardaydıq (kocamın halası ben azerıyım aılem akrabalarım azerbaycandadı) bebekden bahs edıyorduq enısde yakında mutlaka olacaq ben ruya gordum dedı.ruyasında rahmetlık babamı (kayınpederımı) gormus.babanın kucaqında bebek varmıs,enıstem anada ver seveyım demıs babam vermemıs.kocamda bakarsın bu ruya cıkacaq enıstem temız kalplıdır dedı.ve mayısın 5 test yapdım pozıtıv cıkdı.ALLAH herkesın ruyasını hayır etsın.

14. 19 Ağustos 2008
  15. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende hamileleikten önce bi dizi rüya gördüm hatırlamıyorum ama bi tanıdığım abla bi gün geldi ve bana rüyamda yaralı bi kuşu iyileştirmek için eline almısın gibi bişey anlattı benn hamileymişimm ona yorduk hemen

16. 19 Ağustos 2008
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar rüya anlatmayı ben doğru bulmuyorum.
    rüya anlattığınız zaman; yorumlayan kişinin etkisi olur diye okumuştum.
    gördüğünüz rüyayı hayra yorun, özellikle olumsuz rüyaları herkese anlatmayın.

18. 19 Ağustos 2008
  19. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bende rüyamda ormanda eşimle yürürken elma ağacına rastlıyoruz ve benim canım o elmalardan yemek istiyor eşime bana bi elma koparırmısınben hamileyim demiştim.