Kızlar BeBeğim geceleri hiç uyumuyor sizin bebişler ne durumda

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar benim bebiş geceleri hiç uyumuyor kafamçokkarıştı sizinkiler ne durumda gündüzleri sersem gibi oluyorum
    bebeğimi nasıl uyutabilirim
    ne yapmam lazım kafayı bozmak üzereyim geceleri sürekli konuşmak bakmak istio
    nasıl uyutucağımı bir türlü anlayamadımbenneyaptımki

2. 7 Kasım 2008
  3. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    benimki uyuyor ama çok sık uyanıyor.14 aylık oldu hala 3 4 sefer uyanıyor geceleri.ne bileyim canım ya gündüz az uyutmaya çalış.kaç aylık bilmiyorum ama.gece sakinlik verecek ıhlamır bitki çayı falan dene.uyandığında ışık açma konuşmamaya çalış

4. 7 Kasım 2008
  5. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm altı aylık gündüzleri falanda uyumuyo geceleride ısıgo acmıyorum konuşmuyorum sürekli sallı yorum fakat kendi kendi konusuyo bir mütted sonra aglıyo yanıma alıyorum artık oyun oynuyoruz konusuyoz tabi yanımda eşimde uyuo adam haklı saat 6da işe gidicek oda diyo aman ciğdem salla kaldırma diye naopıyım anlamdım cnm valla bi düzüene girmedi bende sabahları ölü gibi oluyorumkafamçokkarıştı

6. 9 Kasım 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    herzaman olmasa da uykusu düzenli.yalnız biyere gidip gelince geceleri eziyet ediyor.dikka ettim gündüz uykusunu iyi uyumadığı zaman yapıyor bunu.
    milupa gece çayı var onu bi dene istersen faydası oluyor.

8. 9 Kasım 2008
  9. latmia

latmia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim bebeğim de 53 günlük ve geceleri 1 - 2 bazen 12 gibi bir başlıyor sabah 7 8 e dek uyumuyoruz. Hoppala pozisyonunda zıplatılmak istiyor sürekli yoksa avazı çıktığı kadar bağırarak ağlıyor. Sabah da uykusuzluktan bitap düşse bile çok zor uykuya dalıyor. Önceleri gazdan dedil ama son 3 gündür gazını baya çıkartıyor. acaba halen gazdan mı yoksa huyu mu böyle. Artık uykusuzluktan ve çaresizlikten midir psikolojim bozuldu. Çok üzülüyorum bir lokmacık ve canı yanıyormuş gibi geliyor bana. ama gündüzleri çok rahat uyuyor. Allah tabi ki başka dert vermesin sonuçta tehlikeli bi durum değil ama çok zormuş. Bir damla varmış Bay Bay diye hiç bilen kullanan var mı aranızda? Ya da böyle bir durumla nasıl başa çıkıyorsunuz?

10. 10 Kasım 2008
  11. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide öyle canım yaa emmiyoda gözleri kapalı ağlıyo uykusu var belli.sabahta işe gidiyoruz çok zor oluyo

12. 10 Kasım 2008
  13. GurbetGuzeli

GurbetGuzeli Ene elheful Mahbubi.. Üye

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    mrb.canim bizim burada geceyle gündüzü karistirmis derler.yani dr.lar öyle söylüyor sabah erken kaldir.11 ye dogru yatir uyusun
    öglden sonra 3 -4 saat uyuyacaktir.15 de yatir bir saat falan yatsin onunla oyna biraz yatmasina 1 saat kala bilemedin yarim saat kala dus yaptir küvetini doldur banyo yaptir suda bayagi yor oyna onunla suda hareket ettir daha sonra biberon mamasi veya kasik mamalarindan yada süt icine dogranms bebe bisküvisi yani tok tutacak bisey ver o yorgunlukla ve toklukla sabaha kadar uyuyacaktir. emin olabilirsin 3 cocuk annesiyim ben öyle yapiyordum.gece acikti diye kaldirma ac olsa uyanir zaten (yok icim rahat etmez diyosan hic kaldirmadan uykuda mama veya süt icmeyi aliskanlik edindir kladirmadan ver alisacaktir sonra uyanmadan icip poposunu dönüp yatacaktir)kolay gelsin gelismeleri bekliyorum canim

14. 10 Kasım 2008
  15. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bi kaç gündür geceleri az uyanıyor..ama illaki uyanıyor..karnı tok yatınca uyanmıyor sanırım..

16. 10 Kasım 2008
  17. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar arkadaşımın 15 aylık oğlu var.hala geceleri 1 defa uyanıyormuş.sanırım bu uyanma işi en azından yaşına girene kadar devam edecek.ne yazıkki.

18. 10 Kasım 2008
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide bu bi kaç gündür çok kalkıyor normalde 1-2 defa kalkar emer yatar bende bu gece biraz daha geç yatırdım bakalım nolcakl