kızlar bebeğim yataktan düştü :(( çok acil bakarmısız

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve brcsrkn tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugün bebeğimle yatakta uyurken o benden önce uyanmış, kalkıp düştü
    sesini duyup kalktığımda yerde yüzünün üstüne düşmüş vaziyetteydi saat 10 gibiydi aldım kucağıma sakinleştirmeye çalışırken burnunu kanadığını gördüm acile gittik orada röntgen çekildi 2 saat hastanede bekledik
    bişey çıkmadı aşırı kusma olursa tekrar gelin dediler
    ben şuan çok korkuyorum birşey olursa diye dikkat etmem gereken noktalar nedir birşey olduğunu nereden anlayabilirim alnında hafif bir morlukvar düştüğüyerde 2,5 karış kadar yükseklikte boyundan büyük bi yerden düşmedi
    şimdiden teşekkür ederim
    :Saruboceq:

2. 3 Temmuz 2010
  3. AminMellaLle

AminMellaLle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    hemen hemen düşmeyen bebek yoktur gibi bişey..

korkmayın bi yürümeye koşturmaya başlasın zaten pat küt çarpıp duruyorlar..

kafanın arkasına düşmek tehlikeli..

morarmasıda iyi bişey bu arada aynı zamanda şişmesi..

4. 3 Temmuz 2010
  5. pembekzm

pembekzm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    slm canım benim bebeğim 8 aylıkken mama sandalyesinden kafa üstü yere çakıldı yüksekti baya çok şükür bişe çıkmadı 24 saat dikkat et hareletlerine
    kusarsa tekrar götürürsün ama bişe olmaz inşallah geçmiş olsun

6. 3 Temmuz 2010
  7. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    SaĞolun kızlar Şuan bıde vıcdan azabıda Çekıyorum ben uyuyordum dıŞım Çok aĞrıyor ılaÇ ıÇıp yattım oda benı sersemleŞtırdı demekkı uyanamadım sabah Çok ÜzÜlÜyorum valla
    dedıĞım gıbı ınŞallah bıŞey olmaz
    ama ŞÖle bı durumda var benım bebeĞım hep kusuyor yoĞun kusarsa ve hareketlerınde yavaŞlık olursa deĞılmı sızlerın demek ıstedıĞı Şuan keyfı yerınde oyun oynuyoruz ama Çok korkuyorum

8. 3 Temmuz 2010
  9. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    birşey olmaz canım inş.benim oğlumda arka üstü düşmüştü ödüm kopmuştu allahtan bişe olmadı her bebek düşüyo işte bişekilde dikkat etsekde.oğlunu yanında yatırma bence onun için en güvenli yer kendi yatağı artık harektliler rahat rahat debelenerek uyumak istiyolar senin yatağından düşmesi normal buna dikkat et canım .ben bazen eşim olmuyo oğlumla beraber uyumak istememe rağmen sırf çok hareketli düşer die yatağından ayırmıyorum

10. 3 Temmuz 2010
  11. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah olmaz canım ya bugün valla yüreğim ağzımda geziyorum her halde sabaha kadar uyuyamam beklerim başında uyumakta istemiyo bugün oğluşum bi uyudumu gece uykusuna yatıcak gece kalkmıcak muhtamelen bende dürtüp dürtüp uyandırmaya çalışırım herhalde :O)) ufff valla inşallah bişey olmaz kızlar ya artık bende yanıma almıcam yatıcak kendi yatağında napalım istesemde yok artık bitti yatak keyfi

12. 3 Temmuz 2010
  13. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar buarada alnındaki morluk varla yok arası kadar az yok gibi

14. 3 Temmuz 2010
  15. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bişe olmaz korkma bu kadar gecede uyandırma çocuğu dr gitmişsiniz olsaydı bşe bu saate kadar tepki gösterirdi .içinin rahat olmaması normal çocuğu uyandırma arada bir kontrol edersin

16. 3 Temmuz 2010
  17. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım şimdi uyudu ama huzursuz uyuyo gerçi kaçgündür bir huzursuzluğu vardı damakları çok ağrıo sanırım elleri hep ağızında sabah 10 da düştü bi 4 saat uyutmadım öğlen 2 de uyud 3,5 ta kalktı 5,5 ta uyudu tekrar 6 da kalktı uyumak istemdi çok
    şimdide bu saat oldu anca uyudu hiç ağrı kesici falan vermedim acaba başı yada burnu ağrıyomudur versemiydimki dr verebilirsin demişti ama ben bi tepki gösterirde ilaç yüzünden anlayamam die vermedim birde arada bir kontrol edersin dedin ya canım uyandırmadan neye bakıcam nefes alışına ateşine nesine bakıcam arada

18. 3 Temmuz 2010
  19. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence bebeğin artık dönüp kalkabiliyosa yanına alma yada duvar kenarına koy bence. çok hareketliler ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.geçmiş olsun.