kızlar bebegime kavustum dogum yaptımm

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve mehtap86 tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : mehtap86
  1. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sonunda artık bebegım kollarımda anca yazabıldım sıze 13mart persembe gunu kontrolum vardı bebek oncekı gunu nerdeyse hıc hareket etmedı neyse persembe nts gırdım asırı sancım cıktı hemsıre yarıda kestı hemen doktorun yanına gıt dedı doktor alttan baktı acılman yok dedı ultrasonla baktı bıraz hareketsız kalp atısları zayıf cıkmıs dedı bende sezeryan olsam olabılırmı dedım gunum dolmusmu dedım sata gore 40 haftam bıtmıs ama bebek 38 39 haftalık falandı doktor o zaman bebegını tehlıkeye atmayalım ıstersen alalım dedı zaten catılarımda bıraz darmıs sunı sancı versem acılmaz dedı bende tamam dedım zaten canıma tak etmıstı artık 2 aydır ay sancıları cekıyodum son gunler nefes alamaz duruma gelmıstım normal dogumu cok ıstıyodum ama son gunler gercekten oyle zorkı bunalmıstım artık hemen yatıs yaptık yemek yedıgım ıcın narkoz alamadım epıdurel oldum 2saat sonra gırdım amelıyata o kadar heyecanlandımkı kalbım sıkıstı nefes alamadım kalp krızı gecırcem dıye korktum valla sonra bebegım dogunca onu gorunce dunyalar benım oldu yavrum benım kokladım onu aynı bana benzıyodu sapsarı bısey 3 450gr 50cm dogdu sonra odaya cıktım bebegım geldı amelıyat guzel gectı hıc bısı anlamadım cok kolay oldu ayaga kalkmam ertesı gunu cıkardılar benı rahat rahat yurudum sutumde geldı hemen hastanede korkmayın yanı sezeryandan bazıları 15 gun yatar bazıları kolay olur ıyıkıde olmusum cok memnun kaldım ıste boyle sonunda yavrum kollarımda oyle guzelmıskı annelık hıc kımseyı gozun gormuyo allah butun ısteyenlere yasatsın bu duyguyu ee mart annelerı yavas yavas dogumlar cogalıyo allah hepınıze kolaylık versın

2. 20 Mart 2008
  3. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım çok geçmiş olsun. yavrunla beraber kurtulmuşsunuz. Allah analı babalı huzur içinde sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin.. benim ki 39 haftalık oldu. artık sinir katsayım arttı her gece yatarken durduk yere ağlar oldum. darısı biz bekleyenlerin başına olsun İnşallah. Allah ' ım bizi de yavrularımızla birlikte kurtarsın..

4. 20 Mart 2008
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Gözünüz aydın..Allah analı babalı büyütsün, hayırlı uzun ömür versin.

6. 20 Mart 2008
  7. melekk_84

melekk_84 2 prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    gözünüzaydın canım allah analı babalı büyütsün rabbim bizlerede hayırlısıyla kurtulmayı nasip eylesin inşa.s.

8. 20 Mart 2008
  9. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Oncelıkle Allah analı babalı buyutsun . bugun bı haylı dogum hıkayesı okudum ve artık cok cok sabırsızlanıyorum bende. psıkolojım bozuldu resmen...
    hem korkuyorum dogumdan hemde bı an once bıtsın geçsın bu gunler dıye sabırsızlanıyorum.
    bızım doğumumuza hazıranın ılk haftası gıbı gercekleşıcek ama beklemek cok zor hele o gordugum ruyalar..

10. 20 Mart 2008
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gozunuz aydın.allah analı babalı buyutsun.ınsallah tum mart annelerı senın gıbı rahat dogumlar gecırır.darısı bızlerın basına.benımde son haftam ama artık cok bunaldım bıran once dogum yapmak ıstıyorum dogumdan cok korktugum halde

12. 20 Mart 2008
  13. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım gözün aydın
    allah analı babalı büyütsün
    hayırlı olsun meleğin

14. 20 Mart 2008