kızlar bebeğimin burnu çok tıkanıyor..

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve OznurEylul tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : OznurEylul
  1. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya hergün enaz 4 defa burnunu temizliyorum.okyanus suyunuda damlattığım halde hır hır sesi hiç geçmiyor. bazen sabah uyandığında burnu tamamen kapanmış oluyor. emzirmeden önce ilk iş çengelli iğneyi mendile sarıp temizlemek oluyor. bebeğim nefes almakta zorlanıyor. sizdede aynı sorun varmı??? benneyaptımkibenneyaptımki

2. 31 Ekim 2008
  3. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya benım kızımında burnu cok tıkanıyr cengellı iğneyle degılde burun cekmek ıcın burun pompası kullansan daha faydalı olur.sabahları ozellıkle damla doktukten sonra 2 3 dk bekle ve pompayla cek cok faydasını gorursun ben arasıra ıhlamur verıyorum oda ıyı gelıyor hemen burnu akıyor temızlenıyor

4. 31 Ekim 2008
  5. yildizlar

yildizlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim oglumunda burun tikanikligi vardi ayrica hiriltida vardi,burnunu burun pompasiyla temizliyorum gunde 2 defada burun damlasi kullaniyorum,hirilti devam ediyo nerdeyse 2 haftadir ozellikle gece uyurken yarin dr goturcem hirilti icin cok rahatsiz ediyo beni... benim yegeniminde boyle vardi daha sonradan dr bronsit baslangici demisti allahtan cabuk farkettilerde bi sorun olmadi...

6. 31 Ekim 2008
  7. OznurEylul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm burun pompası kullanıyorum pek faydası yok. hırıltıyı dr.a sordum. muayene etti ciğerleriyle ilgili problem yok burnu tıkanıyor dedi.

8. 31 Ekim 2008
  9. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumda da aynı sorun var çok korkuyorum ciğerlerine inmesinden evet burun tıkanıklığı çok ileri derecede olursa ciddi sorunlara sebep oalbiliyo dedi dr temizliyorum yine tıkanıyo bol bol su da veriyorum sütümü damlatıyorum okyanus suyu kullanıyorum burun aspiratörü aldım yapmadığım şey kalmıyo gün içinde . gerçekten ıhlamur ii geliyomu aysem ayşe bende içirsemmi ki

10. 31 Ekim 2008
  11. OznurEylul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ciddimisin?? benim bişey demedi normal karşıladı yani.. bak şimdi kafama takıldı. yarın dr'a gitcektim tekrar bi sorim bakalım nedicek.

12. 31 Ekim 2008
  13. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim minnoşun da zaman zaman tıkanıyor. bizim doktor da tuzlu su ve vicks verdi. Viks de bebekler için olan, daha 3. ayını doldurmadığından bir omzuna bir nokta diğer omzuna bir nokta şeklindesürüyoruz. 3. aydan itibaren göğsune sürebilecekmişiz.
    omuzlarına sürdüğüm zaman jet hızıyla açılıyor, tavsiye ederim :KK66:

14. 31 Ekim 2008
  15. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım kızıma qercekten cok ıyı gelıyor ayrıca ıhlamurun zararı yok bılındıgı gıbı ıhlamur bogalarıda rahatlatıyor balgam atmasınada yardımcı oluyorayrıca grıp olmasan oncede kullanılmsıda cok ıyı oluyor ben cok memnunum yanı her konudasositososito

16. 31 Ekim 2008
  17. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar ben oda nemlendiricisi kullaniyorum..Buhar makinesini biliyosunuzdur..Demir de cok tikaniyodu..Ama tikandigi anda aciyorum makineyi 1 saat super rahat nefes almaya basliyor..Ben bile daha iyi nefes aliyorum.

18. 31 Ekim 2008
  19. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslıcım en iyisi buhar makinesi ama o da odayı buz gibi yapıyo canım yaa ..yattığı oda zaten küçük kaloriferler de yanmıyo elk ısıtıcı var bi tarafta havayı kurutup ısıtıyoruz diğer tarafta soğutup nemlendiriyoruz ondan fayda etmiyo galiba bu makinelerin sıcak buhar vereni var mı bilgilendirirseniz sevinirim