kızlar bebeğinize yalancı meme veriyomusunuz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Nisan 2008 başlatılmıştır.

16 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar kızım eldivenlerini,yeleğinin yakalarını emmeye çalışıyor.bende çok karıştım kafamçokkarıştı yalancı meme vermelimiyim yoksa vermemelimiyim. çevremdekiler sonra parmak emebilir yalancı meme emsin kimiside gerek yok diyo... sizler de durumlar nasıl yada bu konuda ne düşünüyorsunuz bana fikir verirmisiniz.fisfisfis

2. 16 Nisan 2008
  3. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    banada kimisi ver kimisi verme dedi ilk başlarda almıyodu ama şimdi alıyo rahatlığını gördüm zaten acıkınca atıyo ağzından sen bilirsin tavsiye ederim

4. 16 Nisan 2008
  5. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    benim bebeğim 24 günlük ben veriyorum uyurken rahatlık oluyor kendi kendine vakit geçirebiliyor cop cop emip .. melser in de dediği gibi acıktığı zaman ağzından kendisi atıyor zaten .. bence kullanabilirsin

6. 17 Nisan 2008
  7. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    melser nilmısra kızlar nasıl tuturdunuz ya benim oğlum tutmuyo vitamin damlası var portakallı az ondan sürüp öle veriyorum anca öle alıyo yoksa midesi bulanıyo nasıl alıstırıcam ya.bebeğim 36 günlük sizinkiler ???

8. 17 Nisan 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlumda 2,5 aylık ve baslarda alıyordu yalancı memeyı ama artık veremıyorum verdıgımde kusucakmıs gıbı yapıyo:))

10. 17 Nisan 2008
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    benim kızım çok ağlardı doğduğunda vermiştim 2 ay emi şimdi 4,5 aylık oldu almıyor artık çok zorlanırsam uyurken veriyorum sadece ver bencede rahat olur...

12. 18 Nisan 2008
  13. CAKIR39

CAKIR39 Guest

ben hemsireye sormustum 2 haftaliktan önce verme demisti ben de öyle yaptim sadece aglarsa veriyorum alirsa tabi bazen aliyo bazen almiyo!

14. 20 Nisan 2008
  15. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende vermeye çalışıyorum ama almıyor almasınıda istiyorum ağzına verince kusacak gibi oluyor

16. 21 Nisan 2008
  17. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    banada ozellıkle cevremdekıler yalancı meme ver dedı daha hastanedeyken verdım 38gunluk bebegım benımkıde acıkınca ellerını yıyo ordan anlıyorum acıktıgını doymuyo olabırmı bebegım yada memeye cok duskun hep memede kalmak ıstıyo yalancı meme o kadar ısıme yaradıkı ınan o olmasa hıc bır ıs yapamam gunduzlerı onu verıyorum ısımı yapıyorum yoksa kıyamet kopuyo daha ufak oldugu ıcın hemen yorulup atıyo ama verıyorum tekrar tavsıye ederım etrafımdakıler vemememıs cok zorlanmıslar anlatıyolar eltım falan rahat edersın yanı

18. 21 Nisan 2008
  19. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım bebeğim 28 günlük , 2 haftalıkken emziği vermeye başladım . alması için özel bişey yapmadım . ilk önce tabi ki garipsedi emziği almıyormuş gibi yaptı , yavaş yavaş ağzına doğru ileri geri ileri geri ittirdim bunaltmadan , sonra kendisi emmeye başladı . yoksa reçel di baldı o tip şeyler denemedim . ara ara ağzından yorulunca düşürüyor ağlıyor bende gidip tekrar veriyorum :))