Kızlar bebeklerinizin uykusu nasıl?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve action tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : action
  1. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Ekim anneleri benim oğlum 26 günlük oldu ama çok kötü uyku problemimiz var geceleri 10-11 civarı uyuyor saat başı uyanıyor en sonda sabah 6 da uyanıyor öğleye kadar uyumuyor gündüz deseniz o da geceden beter uykusu artık benim gözlerim kızardı uykusuzluktan karnı aç kalıyor diye düşündük ama emdikten sonra bakıyorum süt var hala günde 5-6 kere kakasını da yapıyor hatta bigün mamada denedik belki uyur diye ama nafile sizin bebişlerin uykusu nasıl bizim gibi olan var mı ? benneyaptımki

2. 16 Kasım 2008
  3. beyazzzambak

beyazzzambak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç üzülme canım ben dün öğlen 12den gece 1:30 a kadar hiç ama hiç uyutamadım daha sonra da dediğin gibi saat başı uyandı ve bu bir defaya mahsus bişey değil hergün böyleyiz düzelir diye ümit ediyorum ama sanki her gün daha kötüye gidiyor gibi geliyor

4. 16 Kasım 2008
  5. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    uyumayıp napıyor bebişler ağlıyormu bizde uyku problemi çekiyoruz ve hep sıkıntılıyız gazlıyız. gazını çıkarıyor bizimki kakasınıda yapıyor ama hemen arkasından yine sıkıntıyla ağlıyor beni emmekte zorlanıyor ıkınmaktan

6. 16 Kasım 2008
  7. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen canım ya gün geçtikçe kötüye gidiyor inş.düzelirler ya yapmadığım kalmıyo uyusun diye ama yok kucağımda uyuyor emerken yatağına koyuyorum 5 dk.sürmüyor kalkması.

8. 16 Kasım 2008
  9. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet ya gazınıda çıkarıyor ama yinede uyku yok işimi bile yapamıyorum ben valla artık

10. 16 Kasım 2008
  11. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynısı bendede var kızım bütün gün uyanık ne zaman düzene gircek bilmiyorum bi benimki böyle sanıyodum

12. 17 Kasım 2008
  13. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide ayni,surekli gazli,surekli sıkıntılı...emmede zorluk yasiyoruz.

14. 17 Kasım 2008
  15. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay valla ne bu bizim bebişler benimkide aynı ve hep kucak istiyor yatakta da duramıyor uyanıkken. Gaz desen zaten ohoooo çıkar çıkar bitmiyo allah yardımcımız olsun.

16. 17 Kasım 2008
  17. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet gercektende allah yardımcımız olsun.bide dün geceden itibaren ayakta sallanmaya basladık.dediğiniz gibi gün gectikce dahada cıkmaza giriyoruz..memede uyuyodu yetmedi kucakta sallanmaya basladı.oda biz zaman sonra yetmedi ayakta sallanmaya basladı.bakalım bu da yetmeyince ne yapıcaz:çok üzgünüm:mirmirmirmir

18. 17 Kasım 2008
  19. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bizde dün dondolino aldık valla belki onda sallanır uyur diye şimdilik pek bi değişiklik yok ama müzikleri falan biraz ilgisini çekti hiç olmadı ondan alırsınız ben biraz kullanayımda tavsiye ederim ona göre.