Kızlar bebeleri nasıl uyutuyorsunuz geceleri...?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve dilek_83 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dilek_83
  1. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kızlar hep siz mi açıcaksınız yeni bir konu bi de ben açayım dedim sositososito

Kızlar benim kız geceleri memede uyuyor ve sonra da (çok kusan bir kız olduğundan) en az 10 dk omzumda sırtını pışpışlıyoum ve öyle yatırıyorum....Böyle olunca da kaçınılmaz olarak yerine yatırdığımda kendi kendine uyumuyor. Ne kadar uykusu olursa olsun geri uyanıyor ve basıyor çığlığı.

Gündüzleri yatırdığım yerinde kendi kendine dalabiliyor ama akşamları derin uykuya yatmadan mümkün değil.

Sizinkiler ne durumda? Uyanıkken yerine yatırdığınızda kendi kendilerine uykuya dalabiliyorlar mı?

Emzikle mi uyuyorlar, emziksiz mi?

Soru üstüne soru, ama anladınız siz işte onu yerimseniben

2. 20 Nisan 2009
  3. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum hep kendi kendine uyuyo emzik veriyorum onu çok rahatlatıyo karnı tok olsa bile emzik istiyo veriyorum hemen uyuyo bence emzik kullan senin bebeğin belki geceyi gündüzü ayırt edmiyo yattiği odayı aydınlat beşiğini sallıyorum kendi kendine uyuyo

4. 20 Nisan 2009
  5. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm emzik alıyor zaten, geceleri de çok güzel uyuyor sorun uyuması değil 7-8 saat uyanmadan uyuyor geceleri ama uyuturken memede uyuması sorun oluyor işte. gündüzleri yatağına yatırıp dönencesini açıyorum emzikle uyuyor ama geceleri öyle olmuyor huysuzlanıyor hemen. Gazdan mı ki? Ay uf şu gaz ne zaman bitecek? Bitmeden anlayamayacağım sanırım:1no2:

6. 20 Nisan 2009
  7. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozaman senin çocuğun çok farklı geceleri dönencesini açmayı dene ışığı kapatma korkuyo olabilr

8. 20 Nisan 2009
  9. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin bebeğin kaç aylık?

Ya kızlar bişey deyin ya benim kız "çokmu farklı"???

10. 20 Nisan 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    beniim kızım bir günü bir gününe uymuyor valla.bir gün erkenden uyuyor bir gün gece 4 e kadar uyumuyo.bazen kucamda bile duymuyo uyumuyo bazen dönencesine bakarken uyuya kalıyo

12. 20 Nisan 2009
  13. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dilekçim en azından emzik alıyor şanslısın
    daha küçükken kendi haline bırakıyordum uyuyordu
    fakat daha önce diğer konuda da yazdığım gibi gündüzleri pek yanlız kalamadığımdan oğluş huyunu değiştirdi
    malum babaannemiz hergün gibi gelmeye meraklı ve gelince kucağına almak istiyor ve hatta emmesinin bitişini zor bekliyor
    ve sonrasında oğluşu kucağında gezdiriyor oyalıyor ve derken onun kucağında uyuya kalıyor
    bazen uyanacak diye yerine bile koymayıp kucağında oğluş bekliyor
    bunun sonucu da artık bana kendi kendine uyumayan oğluş olarak geri döndü ne yazıkki
    yeni adetimiz uykumuz geldiğinde acaip huzursuz bir şekilde mızmızlanmak ve memeyle kavga etmek
    onu yenip mememe bastırıp emmesini sağlayabilirsem 2 emi uyuya kalıyor ama çocukta deli kuvveti var yatıracak güç bırakmıyor bende sanki
    yani emzik olarak meme kullanıyor bizim oğlan

14. 21 Nisan 2009
  15. efyzeyno

efyzeyno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

16. 21 Nisan 2009
  17. beyza20

beyza20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimkide gece emdikten sonra kendi uyuyor mızırdanırsa emzik veriyorum uyuyor fakat 1 haftadır gece 4 e kadar kendi yatağında uyuyor 4 den sonra uyumuyor kucağıma gelince uyuyor yatağına yatınca günaydın oluyor bu yüzden benimle uyuyor
    gündüzleri uyumamak için direniyor ağlıyor ama sonunda uyuyor

18. 21 Nisan 2009
  19. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum 2.5 aylık hep kendiliğine uyuyo daha hiç huysuzlanıp kucağımda uyumadı beşiğinde kendiliğine uyuyo sadece acıkınca ağlıyo emziriyorum geri susuyo hatta ben istiyorum ağlasın evin içini sesiyle çınlatsın