Kızlar bebişime su içiremiyorum

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve solstice tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : solstice
  1. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaaa su içiremiyorum biberonla hiç almıyooo kaşıkla anca 3 kaşık onu da tükürüyoo
    Geçen ay sonuna kadar emiyoduk şimdi eklere geçtik çorba ve meyve püresi yiyoruz ama su içmek istemiyoruz ben nasıl alıştırcam suya bu kızııCADIARZU

2. 25 Mart 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    cnm minik alıştırma bardagı al ilk iki gün sen tut 3.gün kendi tutarak içiyo alışıyo zeynebte içmiyodu alıştı şimdi

4. 25 Mart 2010
  5. hiliba

hiliba Guest

benim kızım da su içmiyor.mama veriyorum ek gıda veriyorum 2 aydır .ama su içmiyor.sanırım susamıyor

6. 25 Mart 2010
  7. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım biberona da düşman eskiden meyve suyu mama falan içerdi şimdi ağzına sürmüyoo.Yasemin in dediği gibi alıştırma bardağıyla bi denicem bakalım.

8. 25 Mart 2010
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yok cnm ya ne alıştırması ne bardağı :))) alakası yok benim oğlan biberon tutuyor su olduğunu anladığı anda kafa bi sağa bi sola tükürüyo bu konuyu tam ben açacakken yarama parmak bastın içiremiyorum üzülüyorum çok ne yapıcam dediğim gibi kaşıkla zorla 3 çay kaşığı yarısı dışarı vermeye bile üşeiyorum resmen savaşıyoruz ya ağlıyo ağzında tutuyo bu sefer öksürüyo genzine kaçacak diye korkuyorum off ne yapıcam artık biberon devam sütünüde pek içmiyo geceleri yarım yamalak ek gıdaya iyice alıştı artık istemiyo süt ee bıktı çocuk 5 ay süt içti :))

10. 25 Mart 2010
  11. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aynen be cnmm diyorum ya su sevmiyo bieron sevmiyooo.Önceden geceleri yatmadan önce devam sütü içiyodu 120 cc falan şimdi 5 saat nerdeyse aç bıraktım 2 gündür anca 60 cc içti üstüne yine emmek istiyoo..Meyve suyu falan verirdim çok da severek içerdi ama şimdi ağzına sürmüyo.Suya tamamen düşman yaa en azından çorbadan sonra falan biraz içsin istiyorum ama ne gezer..Çözüm var mı başka arkadaşlarr..bilmiyorumkismile

12. 25 Mart 2010
  13. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlumda suyu sevmeyenlerden(di) bulduğum çözüm sayesinde suyu içiyor artık. ben biberona suyunu hazırladıktan sonra ağzına verip yanağının kenarından suyu sıktırıyorum elimle :) öylece içmeye başladı... azar azar sıkıyorumki genzinede kaçmamış oluyor....deneyin bakalım belki böylece içerler....

14. 25 Mart 2010
  15. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    Susasa içer kuşum zorlama, çorbalardan meyve sularından alır o suyunu. Azcık da olsa emziriyorsan su ihtiyacını memeden de giderir. Sütün ilk bölümü zaten susuzluğu gidermek için gelirmiş, sonra besleyici kısmı..Suyunun içine 2 çay kaşığı portakal elma vs. suyu damlat ver illa su vercem diyosan bi de öyle dene.

16. 26 Mart 2010
  17. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım kuzuda bıberonla içmiyor ama kaşıkla içiyor yarısı dışarı gidiyor ama içmemesinden iyidir... değilmi..

18. 26 Mart 2010
  19. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ilk başta benimkide biberon almamıştı nukun biberonunu aldı da su içmeye başladı şimdi bende çok mu içiyor acaba diyorum