kızlar bebişler için hangi deterjanı kullanıyorsunuz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve eftelyaaa tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eftelyaaa
  1. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben şuan 29. haftadayım bebişin eşyalarınıda yavaş yavaş hazılamayı düşünüyorum ama hangi deterjanı kullansam yıkamak için bilemedim hacışakir mi dalin mi yada başka varmı bir tavsiyeniz.

2. 4 Mayıs 2009
  3. demresu

demresu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben dalinin sıvı deterjan ve yumuşatıcısını aldım ve hastane çıkışlarımı yıkadım çok güzel valla ev bebek gibi kokuyor,aldığım yerde sabun tozunun makineyi bozabileceğini falan söylemişlerdi bilgine canım.

4. 5 Mayıs 2009
  5. amilie

amilie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum neredeyse 10 aylık. ben de hamileliğimden beri oğlumun eşyalarını hacı şakir toz sabunla yıkıyorum. deterjana göre daha az döküyorsun. bir de amway bebek deterjanı almıştım ama henüz kullanmadım. sabun tozu bitince yaşına gelmiş olur heralde. yaşından sonra amway kullanırım diye düşünüyorum. sağlıklı doğumlar..

6. 5 Mayıs 2009
  7. sene

sene tatlı patitom... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabun tozunun sıvı bebek deterjanlarına göre daha sağlıklı olduğunu okumuştum biryerde ben hep sabun tozu kullandım yumuşatıcı hiç kullanılmaması gerekiyor biliyorsunuzdur zaten kolay gelsin allah hepinize bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin

8. 5 Mayıs 2009
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben dalinin sıvı deterjanını aldım miss gibi oldu hepsi
    ama yumusatıcısını almadım bebek ıcın cok zararlı oldugunu kullanılmaması gerektıgını duydum ve kullanmadım....

10. 5 Mayıs 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler kızlar bende duymuştum yumuşatıcıların bebek için zararlı olduğunu.şimdi makina içinde sabun tozu zararlımı diyorsunuz bu durumda sıvı deterjan daha iyi ama sabun tozuda daha sağlıklı demişsiniz offf ne yapıcam ya

12. 5 Mayıs 2009
  13. huysuzprenses

huysuzprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar, bence makine için sıvı deterjan, elde yıkamalar için sabun tozu alabiliriz. Her zaman biriktitrip makinada yıkama imkanı olmayabilir. Ben ikisini de alıcam.

14. 5 Mayıs 2009
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    eftelyacım sabun tozu herseyden daha saglıklı ben baktım kullanım talımatında otomatık makınelerde kullanmayınız yazıyodu sanırım cok köpurdugu ıcın bozuyo oyuzden dalin aldım....
    ama huysuzprensesın dedıgı gıbı elde yıkama ıcın sabun tozu alabılırsın bır paket...

16. 5 Mayıs 2009
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    birde omo baby var ama 1 yasından sonra kullanmayı dusunuyorum onu suan ıcın erken.....

18. 5 Mayıs 2009
  19. demett.

demett. prens ve prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sabun tozunun da matikleri var elbette normal sabun tozunu makineye koyamazsın fazla köpürür ve taşar...

hacışakir matişği öneririm kızkardeşim kullanıyor çok da memnun misler gibi oluyor hem yumuşacık hem de bebek kokuyor çamaşırlar:asigim:

ben hem hacı şakiri aldım hemde dalinin bebek setini aldım sıvı deterjan ve yumuşatıcı ama kullanıp kullanmamakta endişeliyim gönlüm sabun tozundan yana...