kızlar bebişlere eldiven takıyormusunuz

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve HAYALKIZ tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

?

kızlar bebişlere eldiven takıyormusunuz?

1. evet

29,2%
  2. hayır

70,8%
    4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : HAYALKIZ
  1. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sengözlerimebaksanab

2. 4 Ocak 2009
  3. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben takıyordum bugune kadar çıkardım bugun acaba ıyımı yaptım? sizler takıyormusunuz? bır sorun olurmu çıkarmamda tırnaklarınıda kestım?

4. 4 Ocak 2009
  5. meran07

meran07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben eldiven takmıyorum doğduktan sonra 1 hafta kadar taktık o kadar...daha sonra tırnaklarını bebek törpüsüyle törpüledim halada öyle yapıyorum...şimdii ellerini tanıyor dönencesine ve koltuğundaki oyuncaklara uzanıor...hatta koltuğundaki oyuncağı çoğu zaman ağzına götürüp şapur şupur emior...çıngırağınıda tutuyor ama çok hakim değil çıngırağına.emziğii yanağının yanına düşünce eliye itip ağzına alıyor... :ecrin_bebek:

6. 5 Ocak 2009
  7. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tamamen çıkaralı 2 hafta oluyor eldivenini emiyodu ıslak oluyodu bide dr çıkarki bebek dokunsun tanısın bide elinin içi kalınlaşsın demişti

8. 5 Ocak 2009
  9. mxixnxixkeller

mxixnxixkeller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hala takıyorum çünkü yüzünü çiziyor. doktor kontrolunde kısa bir süre elleri açıkta kaldı suratı perşembe pazarına döndü oğlumun :) ama şu törpü olayı işe yarıyorsa çıkarmak lazım artık kocaman oldular :)

10. 5 Ocak 2009
  11. kimselerbilmez

kimselerbilmez pamuk şekerim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende takmıyorum ne eldiven ne şapka.epeydir ellerinin içi nemli nemliydi şimdi normal avuç içi gibi oldu:))

12. 5 Ocak 2009
  13. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende takmıyordum ama çok soğuk oluyor elleri buz gibi gerçi evimiz sıcak ama yeniden takmaya başladım takmasammı acep

14. 5 Ocak 2009
  15. eylul.b

eylul.b Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de senin gibi çok korkuyodum.gözüne sokuyodu.ama çıkaralı 1 hafta oldu tırnaklarını kesiyorum ve törpülüyorum.artık battaniyesini tutuyo,göğsümü sıkmaya bile başladı.ben öle çıngırak falan almadım.meran daha erken değil mi çıngırak için?değilse ben de alıyım oynasın.

16. 5 Ocak 2009
  17. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ben halen takıyorum çünkü elleri üşüyor.gerçi eldivenini sürekli ağzına götürüp ıslatıyor ama çıkarıncada üşüyor.doğduğundan beride kesmedim tırnaklarını çıkarınca benimkide perşembe pazarına çeviriyor.sizinkilerde elini emiyormu arkadaşlar yaaa?benimki cok cok yumruğunu emiyor napıcam bilmem!!

18. 5 Ocak 2009
  19. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 2 aylık oluncaya kadar çıkarmadım üşüyor diye. sonra baktım elini emmek istiyor, bir süre eldivensiz kalınca da elleri ısınıyor, gündüzleri çıkarttım gece takıyordum bir haftadır geceleri de takmıyorum ve elleri üşümüyor. zaten uyku tulumu giydiriyorum sıcacık oluyor. ama ben bir şey farkettim sanki geç kaldım eldivenleri çıkarmakta çünkü ellerini genelde yumruk yapıyor ve henüz birşeylere uzanmıyor, emerken giysimi tutuyor, banyoda filesini tutuyor o kadar. çıngırak aldık biz de, ilgisini çekiyor ama uzanıp tutma hevesi yok şimdilik