kızlar bebıslere uyku setlerini nerden aldınız?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ebi26 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ebi26
  1. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızımın uyku setini alıcam odasının gelmasini bekliyorum bu hafta gelicek ins...ama uyku seti konusunda arastırma yapıyorum bildigim bir kac yere baktım...sizler nerelerden aldınız uyku setlerini...

2. 31 Temmuz 2010
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Canım ben Belisten aldım gayette memnunum taç organik ürünleri var ama ne bileyim ne kadar organiktir bilinmez hamileliğin nasıl geçiyor canım..

4. 31 Temmuz 2010
  5. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok sukur ıyı gecıo tabıı artık ayak sısmelerı falan basladı ama normal sıcaklarda ustune gelınce :))
    ıstıkbal,bellona ve tac lınense baktım ıstıkbal ve bellona fıyatlar uygun ama cok cızgıfılm kahramanları var oyuzden ıstemıorum.yatasınkı guzel ama carsafları lastıklı benım yatagım buyuyen oldugu ıcın olmuyo.tac ınkılerın fıyatını bılmıorum.bıde herkes funnababy alıyo guzel ama fıyatları cok yuksek 220tl hemde herkeste aynı seyler oyuzden farklı bısey arıyorum.belıs burda yok ınternetten bakayım bi ozaman sagol gule gule saglıkla kullanın ıns...

6. 2 Ağustos 2010
  7. nazela

nazela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ebi ben bebişime HUGOY marka uyku seti aldırdım eşimin abisine ankaradan internette sitesine bakabilirsin canım . bana fiyatlarıda uygun gibi geldi ve en azından herkesde olmayan modeller... üstelik 160 tl olan ürünü 140 tlye indirdiler....