kızlar bebişleri kim yıkıyor:)

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve elanurum tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : elanurum
  1. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    2 y 10 günlük kızımı hala yıkamaya cesaret edemedim ,bikaç kez teşebbüste bulundum ama biyerini inciticem diye raha olamıyorum ,sagolsun hergün annemgelip yıkıyor sizler napıyosunuz nasıl alıştınız yıkamaya...

2. 29 Mayıs 2008
  3. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim annem avrupa yakasında oturduğu için 35 günlükken bıraktı mecbur beni evine gitti... baktım annem haftada bir geliyor.. bebeğim kokacak iş basa düştü ki çok panikli bir insan olmama rağmen ogün bugündür kendim yıkıyorum eşim daha hiç yardım etmedi daha doğrusu istemedim yani.. korkacak bişi yok sadece yüzüne su değdirme yeter yani tasla falan...

4. 29 Mayıs 2008
  5. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aslında iş başa düşünce yapılmyacak şey yok :)benim annem yakın oldugu için rahatım buyüzdende sanırım nasıl olsa yakıya var diye korkumun üstüne gitmiyorum aslında bi taraftanda bebişimi kendi yıkamayı çok istiyorum bakalım nezaan cesaret edicem:)

6. 29 Mayıs 2008
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben yıkamaya basladıgımda 40 cıkınca basladım annem hergun gelemıyordu tabı kayınvalıdemde calıstıgı ıcın mecbur kendım yıkadım ama genelde aksmları esım yardım eder bana beraber yıkarız korkma canm relaxs ol bebegınle konus yıkarken hem o rahatlar hem sen

8. 29 Mayıs 2008
  9. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla biz 10. günden beri eşimle yıkıyoruz her akşam çok kolay bir o kadar da eğlenceli kızlar
    hele bebişleriniz suyu seviyorsa...

10. 29 Mayıs 2008
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bende 2. ayından beri kendim yıkıyorum bir an önce alışman lazım canım o kadarda korkulacak birşey değil merak etme çok zevkli oluyor hemde küvet daha kolaylık sağlıyor...

12. 29 Mayıs 2008
  13. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    bende 2.haftadan beri esimle yikiyorum o suyu döküyor sadece bende yikiyorum aslinda bende cok korkagim ama is basa düsünce alisiyorsun ilk yikamadan sonra zaten korkunda geciyor merak etme

14. 29 Mayıs 2008
  15. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bebek küvetim var üzerinde fileside var aslında bi başlasam sonu glecek ama ufff yaa bebişimi çıplakken bile tutamıyorum dogru düzgün :KK43: eşimde sürekli sölenip duruyo annen uzak olsa nasıl yapacaktın diye cesaret et diyor ama gelde bana anlat

16. 29 Mayıs 2008
  17. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    eşimle ikimiz yıkıyoruz sadece kafası yıkanırken sinileniyor gerisi cok zor degil

18. 29 Mayıs 2008
  19. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    53 günlükten beri kendım yıkıyorum kayınvalıdemı izlemıştım onun gıbı yıkıyorum küvetının içine battanıyesını katlayıp kouyorum başının altına böylece kulaklarına su kacmıyo en son başını yıkıyorum öne eğiyorum su dökerken böylaca yüzüne su gelmıyo ve cok keyıf alıyo banyodan