kızlar bebişlerinizi nasıl uyutuyorsunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve canan76 tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : canan76
  1. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam herkese.geceleri genelde oğlumu göğsümde uyutuyorum, yatağımda sonra ben de uyuyakalıyorum, bebişimi beşiğine götürmüyorum, yorulursam yanıma ama biraz uzağıma alıyorum.Acaba alışır da sonra beşiğinde yatmazmı?Gündüzleri de salonda benimle birlikte uyuduğunda koltukta yatırıyorum,beşiğine götürmüyorum.Diyorlarki sonra beşiğinde yatmazmış.Sizler nasıl uyutuyorsunuz?Bu arada gündüzde göğsümde yada omuzumda uyutuyorum

2. 3 Kasım 2009
  3. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    bence sakin yanina yatirma.bi komsumuz bebegini yanina yatirmis 2 aylikken uyku sersemligiyle bebegin ustune yatmis ve bebek olmustu.bence besigine gotur.ben kucagimda uyutup besigine yatiriorum

4. 3 Kasım 2009
  5. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    ben de çok duydum bebeğini üzerine yatıp da kaybeden allah muhafaza çok acı bişi rabbim kimseye yaşatmasın :KK43:
    o yüzdden çok korkoyorum ben de ama dediğin gibi bizim kız da bizimle yatmak istiyo. sanırım kokuma alışmış.ve bizimki de göğsmde uyumayı seviyo. ben de uykusuz olduğumda uyuyakalıyorum öylece gece.sonra üşüyorum. ben üşyünce sütten bebek de rahatsızlanıyo ve uyumuyo. o uyumayınca ben de uykusuz kalıyorum haliyle...ve işte bu böyle kısır döngü şeklinde devam ediyo :KK43:((
    trajikomik bi durum...

Son düzenleme: 3 Kasım 2009
  6. 3 Kasım 2009
  7. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben geceleri emzirirken kızım göğsümde uyuyor ve memeyi bıraktıktan sonra onu beşiğine yatırıyorum...
    ama gündüz nedense pek beşiğinde yatmak istemiyor bende bi yastığı koltuğun üzerine koyup onun üzerinde yatırıyorum gündüzleri, hemde gözümün önünde olmuş oluyor...
    bizim kızıda arada sırada eşimle aramıza alıyoruz ama ikimizde uyanıkken, sende bence yatağında yatırma bebişini Allah korusun uyku sersemliğiyle zarar verebilirsin...

8. 3 Kasım 2009
  9. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    allah korusun kızlar bu konuda daha dikkatli olacağım ama uykuya dalmakta problemimiz var beşiğine yatırınca hemen uyanıyor

10. 3 Kasım 2009
  11. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben emziriyorum gazını cıkarıp direk beşiğine yatırıyorum agladıgı zaman sallıyorum ee eee eee uyu hadi diye bagırıyorum:))))) yani seseiz bagırıyorum genelde uyuyor ama gazı varsa nafile hersey....ozaman yanıma alıyorum sallaya sallay uyuyor zar zor...

12. 3 Kasım 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende ilk zamanlar beni hissetsin diye göğsümde uyuturdum.kokusunu içime çeke çeke..
    o zamanlar daha gelmiyor,aklı erene kadar istediğiniz gibi uyutun kızlar..mis kokulu onlar mis..

14. 3 Kasım 2009
  15. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    geceleri de gündüzleri de memede uyuyor bizimkisi... geceleri resmen cebelleşiyoruz beşiğine yatırıyorum uyanıyor haayyydiii meme tekrar... bu üç dört defa tekrarlıyor ve en sonunda kazanan ben oluyorum :hooray: gündüzleri ise yine memede uyuyoruz ama bu sefer ya ana kucağına alıyorum ya da koltuğa battaniyesini serip üzerine yatırıyorum... bu şekilde günler geçiyor :1rolleyes:

16. 3 Kasım 2009
  17. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ben dorayı emz,r,p yatağına bırakıyorum gündüz de zaten koltukta uzanıyo hiç kucakta ne yatar nede oturur uyanıksada ben koltukta seviyorumm kucağa alışmasın diye alışmamaları lazım bence şimdiye kadar yanımda bş gece yattı oda sünnet olduğu gece zaten ben sabaha kadar tyatmadım başını bekledim tedirgin oldum hep beşiğinde hep koltukta hep pusetinde kucak yok :eek:lmaz:

18. 3 Kasım 2009
  19. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    peki ağlamıyormu dora bebek,benimki hemen ağlıyor,kendi kendine oyalanamıyor