kızlar beklemek çok zormuş :(((

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Trackeki tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Trackeki
  1. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar 5 aylık evliyim 2 ay korunduk son 3 aydır bebişimiz olsun diye elimizden gelen herşeyi yapıyoruz..Regl günüme 10 gün varken aşırı sağ kasığımda ağrılar ve ara ara batmalar başladı..Bunun yanı sıra göğüs acıması ve bel ağrısıda oluyor..Ayın 18 inde özel hastahaneye konrole gittim fakat herşey normal..Ben kan testi yapılmasını istedim fakat idrar testi yaptılar bişey çıkmadı..22 Aralık reg olmam gerekiyodu olmadı bugünde ağrılarım devam ediyo bakalım hayırlısı...Allahım bebek isteyen herkese en yakın zamanda hayırlısını versin inş..:KK46:

2. 23 Aralık 2008
  3. kba

kba kızımızı koru yarabbim... Üye

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    bian önce kan testi yaptır arkadaşım..yada test al eczaneden ve uygula bian önce..ben bekliyorum bigün geçsin yapacam hemen test..inş. hamilesindir

4. 23 Aralık 2008
  5. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol arkadaşım eczaneden gebelik testi alırken 2 tane alıyorum birini yapmıştım ama çıkmadı Sonuç negatif olmasından korkuyorum

6. 23 Aralık 2008
  7. kba

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    seni çok ii anlıyorum bende de testler öle bekliyo çekmecede..bi umut bekliyorum geciksinde öle yapayım diye...tek çizgi görmek çok sinir bozucu bişey..çok ii anlıyorum seni ama inş. ikimizde hamileyizdir..

8. 23 Aralık 2008
  9. kba

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    bide stres yapma daha çok taze evliliğin ilk bir yıl çok normal bir yıldan sonra sıkıntı yapar insanlar genelde:)

10. 23 Aralık 2008
  11. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kba sende diğer aylara göre herhangi bir belirti falan varmı ??

12. 23 Aralık 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Canım daha yolun çok başındasın yeni evlisin ve şimdiden belirti falan dersen gerçekten söylüyorum zamanla işin içinden çıkamaz hale gelirsin neden hamile kalamıyorum ,test,belirtiler falan büyür büyür:nazar:Benim 2 yıl olduu gelmedi bebiş alıştım artık ne çift çizgi çizgiler gördümm,bütün belirtileri yaşadım ama olmadıı.O yüzden canım sabırla adet zamanını beklemen

14. 23 Aralık 2008
  15. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Haklısın balsurat daha çok yeni bende biliyorum ama kendime engel olamıyorum allah en yakın zamanda bebeğine kavuştuturur inş..:CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek:

16. 30 Aralık 2008
  17. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

kba canım varmı sende bi haber merak ettim valla

18. 30 Aralık 2008
  19. duyqumm

duyqumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla kızlar benimdeadet günüm yarın beklıyorum bakalım insallah kırmızı kartı görmem:)) Dün eşim bana göğüslerin kocaman olmuş dedi :)) Bu aralar cok yiyorum. Dün gecede kalkıp tursu yiyince eşim bana iğrensin dedi:)) Bilmiyorum bakalım yarını beklıyorum adet günümden öncede test alıp yapmaya korkuyorum. 1 ay önce rüyamda regl oldugumu görmüştüm. O da hamile kalmaya işaretmiş. Dün gecede erkek bi bebeğim olmuştu. Bakalım hayırlısı. Allah hepimizin gönlüne göre verir insallah:KK46::nazar: