kizlar belirtlerim dogruydu hamileyim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve pferd tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pferd
  1. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar bugun doktora gidip test yaptim 5 haftalik hamileyim alahha sukur ya mutluluktan az kasin agliyordum bebegim de ultrafoto gordum minicikti ...
    eger sormak istediginiz bisey olursa belirtlerimden falan yazarim size gercekten belirtlerim beni yanilmadi
    cok mutluyum sanki dunya benim olmus
    darisi olmayanin basinasırnaşık şeysırnaşık şey:dance:hihoyyyt:KK46:

2. 19 Şubat 2009
  3. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım tebrik ederim.. sağlıcakla kucağına al.. belirtilerinizi yazda bizi merakta bırakma..

4. 19 Şubat 2009
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok çok sevindm hayırlısı olsun sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle cnm !!!belirtilerin nelerdi ? benmde okuduysan testim silik çıktı adetime 3 gün varken yaptığım.. yarında asıl adet günüm ve benm adet sancım var umudumda kaybolmaya başladı tekrar test yapıcam ama gelmeme durumunda sennde böyle ağrın oldumu cnm ??

6. 19 Şubat 2009
  7. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler allah tamamına erdirsin canım....

8. 20 Şubat 2009
  9. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canlarim tabiki yazicagim belirtelrimi...gecen ay 8 , 9 ocakta gunde bir iki kere azcik kahverengi akinti gordumsonra 11 ocakta iki gun duzensiz adet gordum 10 ocak adet olmaliydim ama bi gun gecti boyle duzensiz azcik miktar kan ve kahverengi akinti birde incecik akintilar ve kayboldu birden..ondan sonraki gunler belim agirmaya basladi oyle bi sanci giriyorduki sanki oluyordum burda yazdigim belirtlerim adeten sonra baslamisti..
    1. bel agri , kemer etrafi
    2. karni agri ,
    3. karnim azcik sis ve ser oluyordu birden yok olurdu sanki
    4. gobegimde asaga kahvarengi bi cizgi
    5.gobegimin ustu adeten bi kac pembe cizgi var
    6.goguslarim arasira sanci ve meme ucu tutunca aci hisediyorum birde rengi koyulasmis
    7.sik idrara cikma her 10 dakikada bir cikiyordum idrarimda rengi koyu bi sari ama bir kac damlacik gelirdi birde koku degismis
    8.aksam ve gece bulantilarim vardi.. ama devamli agri vardi miydemde
    9.aksam baslayan atesm gece bazen uyuyamazdim sabaha dek kaybolurdu
    10.oyle bir titriyorumki kontrol edemiyorum kendimi sanki ve cok usuyorum
    11.cok gazm var
    12.sol kasigim bi kac kere sanci olmus kramp
    13.sinirli , asabiyim sebebsiz yere gulup aglarim
    14.canim hep limon yememi istiyor
    15.hep acim , tok bilmiyorum tam 3 haftadir hep yiyiyorum onceki hec bisey yemezdim
    16 gece uyarkan her yerim kasiniyordu gercekten sinirlici bi kasintm olurdu
    17.beyaz kokusuz akintim var bazen su rengide benzyor
    18dislerim fircelerken kaniyordu
    19azcik bisey yapsaydim yemek yada temizlik cok yorulurum ve nefesim kesiliyo bi anda
    20tok yada ac olursam karnimda devamli acikmism gibi sesler cikyo
    ve gercekten hamile oldugumu hisediyorum anneler hisseder
    darisi hepinizin basina
    opuyorum daha ne sormak istiyorsaniz hazirim

asyacim benimde adet olacakmisim gibi cok agr bi sancim oluyordu ya olucagim ya olmiyacagm diyordum..birde ben 3 gun adetim gectiginde evde idrar test yaptim negative cikti cok agladim..ama doktora gitigimda tabiki bazen cikmaz cunku cok kucuk bebek daha dedi sende bekle ....
    birde ben stres yapmamak icin ve o negative birde adetim dusunmemek icin hergun esimle disara hava almaya cikiyordum yada evde kendimi mesgul edecek seyler yapardim inan dusunme olucak ...allah gonlunuza gore versin canlarim

10. 20 Şubat 2009
  11. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ya sağolsın ne güzel yazmışın bnmde çok gazım oldu mide ağrım yine oluyor arada beyaz akıntım yumurtlamadan sonra başladı ve halen var.. bid ebenm testim silik çizgi çıktı beklettikçe iyice ışıkta şeçilir hale gelmişti fakat şu adet sancım yokmu bu beni çok üzüyor ağrıması kafam hep orada bugun hep vc ye taşındım varmı yokmu diye o derece bi ağrı saplanıyor karnım gurulduyor o anda geldi gelicak sanki yaa offf meğer okadar umutlanmıştm ki dün hiç ağrım yoktu :KK43:(

12. 20 Şubat 2009
  13. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim meraketme insala hamilesindir ilk bana soyle olur mu:ecrin_bebek:
    inan bende agliayacak derecede sancim vardi karnimda gece uyuyamazdim ..ecet akintn olucak azcik
    benimki bazen bigun bi damla gelecek hisetmiyorum bile..eger ben o test inanip bekleseydim simdi hamile oldugumu bilmezdm esim hep derdi o test yanlis gosterir bazen bebk cok kucuksa gec gosterir inan o sancilarida kafana takma bende hep olucagm derdim ama olmadim darisi senin basina
    insala hamilesindir ben inaririm dua ett ve sabreta.s.:KK46::ecrin_bebek:

14. 20 Şubat 2009
  15. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak ne diyorum asyacim hamile kalirsan insala beraber tasiniriz oteki bebek ve hamile konulara olur mu seni beklyacagim....:KK46:

16. 20 Şubat 2009
  17. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm yeterki adetim gelmesin bu benm için en büyük belirti olur çünkü 4-5 aydır ben geçicek diye bekledikçe o inat etti gününde geldi aslında benm adetim geçen ay 21 de oldu fakat interntteki hesaplayıcılar 20 si gösteriyor tam 30 günde bir oluyor bnm adetim bende ondan 20 dedim hep ama asıl geçen ay 21 di bu yüzden 22 yi bekliycem test günü için

18. 20 Şubat 2009
  19. askperisi

askperisi Guest

:ecrin_bebek:cnm ins hamissindir allah hayırlı etsin eger bebis varsa darısı basımıza