kızlar ben bittimmm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve buruk_kalp tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : buruk_kalp
  1. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet kızlar ben bittim tahminlerim doğruysa....
    Aslında çok düşündüm bu konuyu buraya yazsammı yazmasammı diye.....
    Çünkü o kadar çok anne adayı varki bebek diye yanıp tutuşann..
    Ben benim olayıma geleyim son adet tarihim 2 ekimdi.ve bu ay adetim gelmedi,çok korkuyorum ya hamileysem diye ama korunuyoruz olmaması lazım daha önce böle bişi gelmedi başıma psikolojik olarak çöktüm biri 6 biri 4 yaşında daha küçük sayılabilecek iki çocuğum var birde bebek gelirse Allah'ım düşünmek bile istemiyorum pazartesi kan tahlili yaptırcam testim negatif çıktı off offf psikolojik olarak yardımlarınıza ihtiyacım varr yazarken saçmaladım belki yazım hatası yaptıysam kusura bakmayın..::KK43:

2. 9 Kasım 2008
  3. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım benimde biri 6 diğeri 3 yaşında iki oğlum var ve benim 3. bebişi dört gözle bekliyorum,,,,,tabi siz sanırım istemiyorsunuz umarım beklenmedik haber almazsınız ama olmuşsa yapacak bişe yok sanırım,,,,

4. 9 Kasım 2008
  5. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım imreniyorum çok çocuklu ailelere sendekide büyük bir cesaret yani istemek üçüncüyü ben çok dikkat ettim eşimde öle ama sakınan göze çöp batarmış yani Allah'ın takdiri buysa tabiki bişi yapamam aldırmaya karşıyım ama yaşım 23 bu yaşta 3 çocuk nasıl olur ....
    kafayıı yiycemm oğlum çok şımarık çok hareketli off düşünemiyorum bilee..

6. 9 Kasım 2008
  7. Elis

Elis Guest

benimde 2 tane evladim var,,,ucuncuyu dusunemiyorum bilekafamçokkarıştıama hersey Allahtan olursada cani veren Allahim rizkinida verir kolayliginida....
    sende boyle dusun daha fazla stres yapma kendine.....

pazartesi bekliyorum sonucu yazarsin.....

umarim senin icin iyi haberler olura.s.

8. 9 Kasım 2008
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim 2 yaşında oğlum var

inanın 2.ye cesaret edemiyorum yaaa

çünkü oğlum çok yaramaz

2.den korkuyorum ben geçen ay hamile kadım ama düştü kaza oldu ama neden oldu yaaa diye ahlanmadım.ama kendiliğinden düştü bebişim.artık 2 sene sonra yaparız.çocuk büyütmek çok zor ,ona yeterli geleceği verebilmek çok zor,bu yüzden 2 den fazla düşünmem ben bütçem en çok 2 çocuğa bakacak kadar.allah gönlüne göre versin olursada allahın takdiri ilahisi

10. 9 Kasım 2008
  11. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet işte bende siz gibiyim yani herşey rayına oturmuştu hayatımda kızım anaokulunda öbürsene oğlumda başlıyacak ve bende kpss hazırlanıyordum şimdi olucak şeymi bu hemde korunuyorken allam ya işkenceye dönüştürüyorlar resmen şu zevk almamız gereken olayı....
    eşimdende uzaklaşıyorum hatalıyım ama ne yapayım

12. 9 Kasım 2008
  13. burko

burko Hoşgeldin minik kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım çok özel bir soru olmazsa ne şekilde korunuyordun acaba? Şunun için soruyorum, halk arasında kullanılan bazı yöntemler tam olarak da koruyucu olmuyor. Aslına bakarsan en güvenilir yöntemlerden biri olan doğum kontrol hapında bile %1 gibi bir ihtimal var. Bu arada sen hamilelik belirtilerini iyi biliyorsundur? Var mı hiç belirtin? Stres ya da bazı fizyolojik bozukluklar nedeniyle adette düzensizlik olabilir.

14. 9 Kasım 2008
  15. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben hapla korunuyordum ama son iki aydır depresyon ilacı kullandığım için d.k.h. son verdim eşim zaten condom kullanıyordu geciktirici özelliği olduğu için ve bu şekilde korunmaya devam ettik marka olarakta en iyisini alıyorduk ama kesin hamileyim diyemiyorum ama görünürde olan bu. çünkü bilmiyorum ya hissediyorum yarın belli olacak inşallah sizlerle paylaşıcam-tatlicadiarzu-

16. 9 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

benım bı tane oğlum var bende geciktım kafayı yemek uzereyım test almaya bıle korkuyorum....

18. 9 Kasım 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    buruk_kalp umarım sadece şüphedir ve başka bir nedenle gecikmiştir adetin. işte benim korktuğum konu bu. evlenmekten uzak durmamın nedeni de. erken menopoza girebilmek için dua edeceğim neredeyse.
    hiç bir yöntemin %100 güvenilirliği yok. Belki de biraz bünyeyle ilgisi var. ooof offf:KK43: