kizlar ben cok abartiyorum yaaaa

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kaymaklim tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar ben 7 yillik evliyim esimi cok seviyorum oda beni cok seviyor biliyorum hissediyorum ama bi sorun var nisanlandigimiz gunden itibaren pek ilgisini gostermiyor ne biliyim kiskanmiyor sordugumdada ben sana sonsuz guveniyorum diyor acaba gercekten oylemi eskidikmi iyice ya ben daha 24 yasindayim O 29 yasinda genciz ama o hayattan bezmis gibi bastan belli boyle hep ben soylerim ona ne yapmasi gerektigini oraya gidelim buraya gidelim dogum gunumde sunu al gibi bende ona asiri duskunum hediyeler alirim jestler yaparim yanliz birakmam ne biliyim boyle oldugum icinmi acaba his degismeye niyeti yok bde cok sikiyorum onu acaba :gitme: kizlar bana akil verin ya hep mac izliyor o evde sohbet yok gibi bise bende netteyim dogal olarak nolcak boyle yaa ben hic mutlu degilim boyle ama ya :sinifsinif: sizce nasil davranmaliyim sizce kizlar bi fikir verin lutfennn :uhm:

2. 29 Ocak 2010
  3. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    ah keske benım esımde benı kıskanmassa bence keyfını cıkar yapısı oyledır ve takıpte ol bilmiyorumkismile

4. 29 Ocak 2010
  5. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım hissettiğin şey kıskanmamasımı yoksa önemsememesimi? bu ikisinin ayrımını çok iyi yapmalısın.. bazı insanlar kıskanır gözünden sakınır ama eşine çok gğvendiği için her koşulda kendisini hançerlemeyeceğini bilir.. önemsememek de ben ne yaparsam yapayım bu kadın beni seviyor.. neden ona ne hediye alıcağımı düşünüp de kılımı kıpırdatayım mantığıdır..
    sende onun tek başına karar verebileceği bütün alanlara girmişsin.. bu ilişkiniz için iyi bir şey değil.. bırak hangi restouranta gideceğinize, nasıl bir hediye alacağına kendi karar versin.. başta romantik bir yemeğe kebapçıya götürebilir, doğum gününde de karşına yapma bir çiçekle çıkabilir belki ama sen onu yüreklendirdikçe yaptığı şeyler çok hoşuna gitmesede öyleymiş gibi yaptıkça cesaretlenecek ve her seferinde bir adım daha ileriye gittiğini göreceksin... ama sabırlı ve akıllı olmalısın..

6. 29 Ocak 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    maeve e katılıyorum canım kesinlikle hem de!
    sevgilimle 2 senedir çıkıyoruz bana en başta aldığı şeyleri görsen :KK70:
    wall-e nin oyuncağı, şu dnr da satılan bilmece çözme oyunları fln neler neler:KK70:
    ama en son aldıklarını sayıyorum altın güzel bi kolye, ipod vs
    tabi önemli olan parasal yönü değil ama başta işe yaramaz hediyeler alırken artık benim işime yarayan beğendiğim şeyleri alıyor. şimdi bi kere bırak o seni gözlemlesin. yani bi yere gittiğinizde bişeyi çok beğen mesela. ama ona belli etmeden beğeniyormuş gibi yap. bir de başlarda çok saçma sapan şeyler bile olsa çok sevin çok mutlu ol. böylece sana hediye almak ona zevk vermeye başlıcak.

sıkmak konusuna gelince. kim daha çok üstüne düşerse öteki taraf sevildiğine karar verip rahatlıyor.
    her zamanki kıskançlıklarını vs yapma bi süre bakalım. sen de rahat ol. herşeyi haber verme. biraz merak etsin. bi süre sonra neden değiştiğini merak edicek. artık kendinin odak noktan olmadığını görünce hayatındaki diğer şeyleri merak edicek.
    o maç izliyorsa sen de annenlere git, dışarı çık, git bi odaya film izle onu da davet et patlamış mısırla fln yiyin ne biliyiim bu konuda pek yorum yapamıcam evliler yazsınlar ona da :)

8. 29 Ocak 2010
  9. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canim ben fransada yasiyorum burda kimsem yokki.......... esimle ne zaman bi seyi beyenmis gibi yapsam hemen girip aliyor ne biliyim ya kizlar galiba ben daha fazla ilgi istiyorum ben buraya 17 yasinda geldim yani ne biliyim hep beni opmesini ilgilenmesini benimle olmayi sevmesini isiyorum yani yeni evliymis gibi olmak istyorum yani oda ben boyleyim diyor ne biliyim.........
    AMA DEDIGINIZ GIBI HRSEYINE OKADAR GIRDIM CILKI CIKTI HERSEYIN BEIM HATAM AMA NASIL DUZELTICEM ILISKIMIZIN YIPRANMASINI ISTEMIYORUM BIDE BEN ONA HERSEYIMI ANLATIRIM CICISIN BICISNI HERSEYIMI O DAHA COK MESAFELIDIRPEK ANLATMAZ ICINE ATAR COK SAKIN BI YAPISI VAR BENIMSE SABIRSIZ PEK POFPOFLAMAYI EVMEYEN YAPISI VAR BEN POFPOFLAMAYIDA POFPOFLANMAYIDA COK SEVERIM ISTE BU YUZDEN UZULUYORUM BAKIN 3 saattir netteyim oda karsimda lig tv izliyor konusmuyoruz bile ben boyle olak istemiyorum onla olmayi konusmayi cok seviyorumm iyide cozum ne olcakkk :gitme:

10. 29 Ocak 2010
  11. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    daha fazla bilgi istiyorum demişsin.. sanırım bunun bir hapı varmı alıp yuttursam hayalimdeki kocaya kavuşurmuyum demek istiyosun:) cevabım hayır:)
    bian önce çocuk yap bence.. sen gurbette olduğun için içinde sevgi fazlalılığı var.. en yakında ki kişi eşin olduğu için 24 saat adamın seni öpmesini ilgi göstermesini bekliyosun.. bunun bu kadar aşırısını istemek karşındaki insanı korkutur.. daha açık yazmam gerekirse sevgi ve ilgi istediğini sık sık dile getiren kadın çekici olmaz... adamda tv izlemeyi tercih eder o tv ye baktıkça kadın daha çok konuşur bu parodoks sonsuza kadar devam edebilir..

senin sıkıntın eşin senin hem kocan hem arkadaşın hem çocuğun hem annen baban , işin gücün herşeyin eşin olmuş.. ikinizinde canı sıkılıyo şimdi:) eşin belliki iyi bir insan.. bebek yapın. konuşucak gülecek paylaşıcak milyonlarca konunuz olur:)

12. 29 Ocak 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aa çocuk iyi fikir gerçekten :)
    bana kalsa sen de otur maç izle derim ne biliyim biz de oturur formula 1 izleriz sevgilimle tabi evlenince sıkılır mıyım bilmem :)
    canım kocan ne burcu? boğa dersen şaşmıcam :)

14. 29 Ocak 2010
  15. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben evli değilim ama bir ilişkinin evliliğin kurtarılmasının çocuğa bağlanamayacağını çok okudum ve duydum...psikolog olan tanıdıklarımız var onlar hep sakın ilişkinizin gidişatını çocuk düzeltir gibi bir yanılgıya düşmeyin diyorlar bence çözüm olarak yapma bunu ha istiyorsan o ayrı ama bu işi çözmek için yapma akannehir
    ayrıca sende onunla birlikte maç izle madem birlikte bişeyler yapmak istiyorsun giy sevdiği takımın formasını ben bi kere böyle yapmıştım çok şaşırdı nasıl yani maç izler misin dedi evet dedim birlikte izlemeye başladık daha sonra beşiktaş'ın kupa maçında ikimize forma yaptırmıştı birimizin sırtında ''seni'' diğerimizin sırtında ''seviyorum'' yazıyordu
    maç zamanlarını bile ayrı geçirmemiş oluyorduk aksine keyif haline gelmişti maç günü formalarla geziyorduk sırnaşık şey
    elimizde bayraklar şarkılar söylüyorduk kupayı alınca çok eğlenceliydi yaaa sırnaşık şey
    maçı analiz edecek kıvama gelmiştik önemli olan senin niyetin olsun canım biraz uyanık ol gözle eşini yeter :jeyyar::jeyyar:

16. 29 Ocak 2010
  17. yenibirsayfa2010

yenibirsayfa2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1.Çok ilgi gösterme
    2.Çok arama.
    3.Kendine uğraşlar bul,arkadaşlarınla vakit geçir anlatma neler yaşadığını o günü
    4.Üzülsen de belli etme
    5.ınceliklerde bulunma.

madde madde yazdım çünkü böylesi daha iyi olur gibi geldi.Kıskanmaması senin onu çok sevdiğini bildiğindendir.Kendini emniyette hisseder.

18. 3 Şubat 2010
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    7 sene diyorsun...
    7 senede tabii eskisi kadar ilgili olamaz...
    İlgini başka taraflara da ver, herşeyi eşinden bekleyemezsin ki.

sengözlerimebaksanab