kızlar ben kafayı yemek üzereyim...lütfen yardım edin....

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esraseyhan tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar artık dayanamıyorum...çok şükür bebeğiim sağlıklı..nankörlük yapmak istemem ama dayanamıyorum artk bu tempoya...oğlum 6. ayı geçti ama hala bir düzeni yok...gece saatte bir uyanır oldu..kaç hafftadır uykum yok doğru düzgün...e ek gıda olayı var..gece yatarken mama vermek istiyorum ama çoğu zaman yemiyor...nolur herşey düzene girsin artık....bir alışverişe gidemiyorum..e gittiğimide de zaten yapamıyorum...

2. 15 Ağustos 2010
  3. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabret ablacım geçicektir Allah o gücü verıcektır sana ...nne kadr güzel saglıklı bir bebegin olmuş =)) ne kadar şanslısın...

4. 15 Ağustos 2010
  5. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok şükür..ama bazen tükendiğimi hissediyorum...ben psikolojik sorunları olan bir insanım..daha önce tedavi de ollmuştum..bebeğime hamile olunca ilaçları bıraktım...sanki gene başa dönecez...

6. 15 Ağustos 2010
  7. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Tekrar destek almalısınız,bebek büyütmek meşakkatli bir işdir,sinirler yıpranır,uykusuzluk,yorgunluk...psikolojik sorunlarınız varsa lütfen doktorunuzla hemen görüşün,hem bebeğinize hem kendinize istenmeyen durumlar yaratabilirsiniz.

8. 15 Ağustos 2010
  9. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    alalahım sabırr kolaylık versin..ama her zorlukta, bi kolaylık varmışş..merak etme..dua ettt

10. 16 Ağustos 2010
  11. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ayneen bnim oğlumda böyle oldu
    bazen çıldırmaktan korkuyorum yaa
    rabbim sabır versin herkeze

12. 16 Ağustos 2010
  13. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım geceleri sık uyanmasının sebebi açlık olabilir.eğer tam doyup gazını da çıkarırsa umarım rahat uyuyacakdır.gerçekten zor uykusuzluk.oğlum bebekken derdimki hep.Allahım deliksiz uyuduğum geceler olucak mı.ama oluyo zaman geçtikçe herşey düzene giriyo.biraz sabır.kolay gelsin

14. 16 Ağustos 2010
  15. Jade__

Jade__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim kızımında uyku sorunu vardı.Hatta doğduğu gece başladı daha hastanede hiç uyumadı.Gecede defalarca uyanırdı emmek için.Moralini bozmak istemem ama şu an 2 yaşını geçti anca düzene girmeye başladı yani ben 2 seneyi uykusuz geçirdim.Alışveriş dersen rastgele çıktığımda denk gelen bir şey varsa onu aldım.Şimdide tuvalet alışkanlığı için uğraşıyorum ama onda da inatlaşıyor.Yani kısacası ÇOCUK BÜYÜTMEK ÇOK ZORRRRR.Ama Allah onlara sağlık sıhhat versin tırnağına bile zarar gelse içimiz eriyor,geçecek bu günlerde.

16. 16 Ağustos 2010
  17. Noyan

Noyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklisin, cocuk buyutmek COOK zormus. benim kizim 13 aylik, ne dogru durust yemek yiyiyor, ne gece deliksiz uyuyabiliyor...memeden kes hepsi duzelir dedi herkes, hicbir sey duzelmedi, hatta simdi cok huzursuz, huysuz bir bebek oldu cikti..zamanla bir seyler duzelecegine, sorunlar artiyor...
    cocuk sahibi olmak bu kadar zor ve stresli olmamaliydi...bebegi yiyen, uyuyan ve saglikli olan anne babalara ne mutlu...sukretsinler, herkes onlar gibi sansli olmuyor...
    insanin psikolojisi de bozuluyor, yorgunluktan fiziksel olarak da zayif dusuyor, esiyle de tartismalar basliyor, is yerinde de sorunlar yasaniyor...
    boyle boyle buyuyecekler, bizim de gencligimiz tukenecek...

18. 17 Ağustos 2010
  19. semfeybey

semfeybey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bebek emiyorsa sizin en ufak bir üzüntünüz bile ona çok acı veriyor.Nedeni bu olabilir. Ben yeni çocuğum dahil hiç böyle sorunum olmadı ama bende iştahsızlık konusunda çok çektim.Herkesin bir sınavı var.Büyüklerden öğrenin genelde çocukların düzeni anne babanın bebeklikteki geçmişiyle aynı oluyormuş.