Kizlar ben sadece liseye kadar okudum liseyi bitirenlere iş yok mu?

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve elif445 tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elif445
  1. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    SLM KIZLAR BEN LİSE MEZUNUYUM ÇOK İSTEDİM ÜNİVERSİTEYİ AMA NASİPOLMADI ÇÜNKÜ BEN 2 KERE DENEDİM 1.DE KENDİMİ DENEMEK AMAÇLI GİRÖİŞTİM AMA 2.DE ÇOK ÇALIŞTIM AMA SINAVDA HEYCANDAN RAHATSIZLANDIM VE SINAVIM KÖTÜ GEÇTİ SONUÇLAR GELDİ KAZANDIM İYİ KÖTÜ BİRYERLER AMA AİLEM BİR KERE DAHA DENE BU KADAR İYİYKEN TEKRAR SINAVA GİR TERCİH YAPMA DEDİ VE BEN DAHA SONRA OKUMADIM KENDİM İSTEMEDİM EVLENDİM ÇOK MUTLUYUM AMA İŞ ARIYORUM BAYAN OLUNCADA BİRAZ KISITLANIYOR TABİ İŞ İMKANLARI.NE YAPMALIYIM SİZCE BEN ÇPOK AZİMLİYİMDİR ESKİŞEHİRDE OTURUYORUM KENDİMİ GELİŞTİRSEM Mİ ACABA NE YÖNDE ŞEYLERE BAŞVURMALIYIM K.ŞİMDİ HAMİLEYİM DOĞUMDAN SONRA BİR ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM ZATEN HEP YAPMAK İSTEDİM AMA OLMADI BULAMADIM İŞ...senağlama

2. 18 Ocak 2008
  3. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende lise mezunuyum üniv.2 de bıraktım aslında okuldan çok diğer bilgilerinde yeterli olmalı ingilizce bilgisayar gibi ben şuanda yönetici asistanıyım ingilizce ve bilgisayar bilgimin olması işe yaradı inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alır ve iyi bir kariyer yoculuğuna sende adım atarsın

4. 18 Ocak 2008
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de lise mezunuyum.Şuanda yaş faktöründen dolayı çalışamıyorum.Zamanında satış elemanlığından mağaza müdürlüğüne kadar yükselmiştim.Sonra bir hastaneye halkla ilişkiler elemanı olarak girmiştim.Bir arada ön muhasebeci olarak çalışmıştım.Eğer bu kadar daldan dala atlamayıp bir tanesinde karar vermiş olsaydım şimdi bir yerde çalışıyor olurdum.Yaşın müsait muhasebe programlarını öğrenebilirsin.vE iş bulabilirsin.a.s

6. 20 Ocak 2008
  7. çocuklarxixmveben

çocuklarxixmveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende üniversite mezunuyum ama iki tane ufaklık var bu yüzden çalışamıyorum bunun yerine üç dört ay oldu oriflame üye oldum hem kendi kozmetik ürünlerimi hem eşiminkileri getirtiyorum çevreme ve arkadaşlarıma sattıklarımda bana harçlık oluyor birazda üye yaptım onların satışlarından da prim alıyorum bu arada benimde psikolojime iyi geldi artık etrafta bağırmaya başlamıştım olurda ilgilenirsen hiç zorlanmadan evde istediğin zaman yapabileceğin bir iş ilgilenirsen bana mesaj at yardımcı olurum hiç tecrübeye gerek olmadığını söylemeliyim bu arada bebeğinde hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

8. 20 Ocak 2008
  9. çocuklarxixmveben

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende üniversite mezunuyum ama iki tane ufaklık var bu yüzden çalışamıyorum bunun yerine üç dört ay oldu oriflame üye oldum hem kendi kozmetik ürünlerimi hem eşiminkileri getirtiyorum çevreme ve arkadaşlarıma sattıklarımda bana harçlık oluyor birazda üye yaptım onların satışlarından da prim alıyorum bu arada benimde psikolojime iyi geldi artık etrafta bağırmaya başlamıştım olurda ilgilenirsen hiç zorlanmadan evde istediğin zaman yapabileceğin bir iş ilgilenirsen bana mesaj at yardımcı olurum hiç tecrübeye gerek olmadığını söylemeliyim bu arada bebeğinde hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

10. 21 Ocak 2008
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar hepinize çok teş.ediyorum ilginiz için umarım dediğiniz gibi olur ve bende önce bebişimi sağlıcakla alırım kucağıma sonrada bir işsahibi olurumdur inşallah...

12. 21 Ocak 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle ilgin için çok teş.çevremde okadar satan var ki ıonlar bile işin içinden çıkamıyorlar müşteri bulamıyorlafr bande düşündüm ama olmayaccak bişey banim o yüzden vazcaydım ama yinede çok sağol.a.s.

14. 21 Ocak 2008
  15. çocuklarxixmveben

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önemli değil canım bebeğin olacağı için yakında merak etme sıkılacak veya niye benimde işim yok diyecek bile vakit bulamayacaksın bak demişlerdi dersin başın sıkıldığında çocukla ilgili sormak istediğin bir şey olursa mesajımı tıkla elimden geldiğince yardımcı olurum bugüne bugün iki tane - birisi 6 yaşında diğeri 10.5 aylık- iki çocuk annesiyim senin şu andaki psikolojinide çok iyi anlıyorum ben bu işe niye girdim zannediyorsun psikolojim düzelsin diye bir ara dedim kesin kafayı yiyorum diye ama şimdilik geçti yaz gelsin hiç kalmayacak ban haber ver bebeğinin cinsiyetini olur mu unutmazsan benimkinin biri erkek biri kız allah inşallah gönlündekini sağlıklı ve sıhhatli verir

16. 22 Ocak 2008
  17. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM ÇOK SEVİNDİM EMİNİM Kİ SORULARIM OLACAK BAZEN GEBELİK BÖLÜMÜNDEN FAYDALANIYORUM ÇOK SAĞOL TABİ SEN ANNESİN BEN DAHA BİLMİYORUM BİR ŞEY VE PSKOLOJİMDE ZATEN Bİ İYİ Bİ KÖTÜ BAKALIM DÜZELECEK Mİ SONRA...:KK46:

18. 13 Şubat 2008
  19. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Başlka Lise Mezunu Yok Mu