kızlar bende hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve yusi tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yusi
  1. yusi

yusi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar selam bugün onbeşinci gün kan testimi yaptırdım sonuç 207.40 doktorum hayırlı olsun gebesiniz dedi eve gelene kadar ağladım sevinçten sizce sonucum nasıl neolur bişeyler yazın inanamıyorum haladaha iki hafta sonra keseyi görmek için çağırdı doktor şimdide kese stresi başladı çok dua edin neolur bi problem olmasın kızlar allah herkese yaşatsın bu duyguyu darısı bekleyenlerin başına olsun :nazar::nazar:

2. 28 Nisan 2008
  3. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    canim oncelikle tebrik ederim senii....

keseyi ben ilk 6 haftalikken gormustum inanilmaz bisiy ya,kalbi atiyor hizli hizli cok guzel bir duygu yani..

bunun icin sakin stres yapma,o anda herseyi unutuyosun zaten..

4. 28 Nisan 2008
  5. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

Canim Tebrik Ederim Seni Allah Sağlikla Kucağina Aldiği Günleride Göstersin Darisi Bütün Bebek özlemi çeken Herkese

6. 28 Nisan 2008
  7. enise85

enise85 Guest

canım gözünaydın tebrikler. canım o kadar stres yapma keseyide görürsün bebeğinide hamilelliğini en iyi şekilde geçirmeye çalış.Allah bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin... benimde bebğim olmuyo 4 senedir inşallah rabbim bu duyguyu banada nasip eder... herşey gönlünce olsun yusicim...

8. 28 Nisan 2008
  9. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrikler...allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

10. 28 Nisan 2008
  11. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tebrikler....Sayfayı işallah hamiş olan vardır diye açtım ve ilk seni gördüm :)Kalbini ferah tut şutarafagitti hiçbir problem çıkmayacak emin ol!!!

12. 28 Nisan 2008
  13. xixxsxxixl16

xixxsxxixl16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım tebrik ederim şuan seninle aynı duyguyu paylaşıyorum bende bugün öğrendim hamileyim allah her isteyene versin inş

14. 28 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım tebrikler çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşaallah amin merake tme seni dövdüğü zaman anlarsın :roflol: inanırsın cnaım bend e uzun haftalar inanamamıştım ama tepiklemeye başlayınca inandım hoş genede çok inanamıyorum sanırım kucagıma almadan da inanamayacagım ya tebrikler birtanem

16. 28 Nisan 2008
  17. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler ,
    kese stresi falan yapma bak kan testi sonucun gayet iyi hani diyom ikiz mi , en güzel göz yaşlarını dökmüşün inşallah bizlerede nasip eder mutluluk gözyaşlarını
    yaaaa çok güzel bir haber bu , rabbim sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebek yada bebekler nasip etsin.
    durmundan haberder et bizleri

18. 28 Nisan 2008
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim canım çok sevindim hamile haberi aldımmı içim kıpır kıpır oluyor rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amiiin