Kızlar bende hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve eslemnur tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : eslemnur
  1. eslemnur

eslemnur oğlum tatlı meleğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar daha adetime 2 gün var ve kan testinde 22,56 çıktı pozitif şükürler olsun allahıma kızlar şimdi ne zaman dr.gitmeliim nelere dikkat etmeliyim yardımedin

2. 6 Nisan 2009
  3. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım biran önce git doktora o sana ne yapman gerektiğini ayrıntılarıyla anlatır zaten değerine bakılırsa çok yeni bi gebelik zaman kaybetmeden git doktora Allah kucağına almayıda nasip eder inşallaha.s.

4. 6 Nisan 2009
  5. aYca24

aYca24 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ne belirtilerin vardı?

6. 6 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Tebrikler.ALLAh sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

8. 6 Nisan 2009
  9. serdi

serdi Guest

canım hyayırlı olsun çok sevindim... umarım herşey yolunda gider yeni bi gebelik olduğu için çok dikkat etmelisin... ağır kaldırma hatta bu ara evde fazla iş yapma bebeğin iyice tutunsun... cinsel ilişkiye girmeyin doktorlar genelde ilk 3 ay yasaklıyorlar... folik asit kullanman lazım... doktora gidebilirsin ama iyi bi doktor bul... şuan doktora gitsende bişey görünmez daha çok küçük çünki..... ama en azından tavsiyelerde bulunur... Canım birde bazı doktorlar çok aceleci oluyor ve üzücü şeyler söylüyorlar... benim öyle olmuştu benim bebeğim baya geç göründü kesenin içi boş bebek ölmüş olabilir falan dediler ama hamdolsun öyle bişey yokmuş 1 hafta sonra göründü bebiş şimdi 4 aylık yani anlatmak istediğim bu gebelik çok farklı bişey kimse 5 dk. sonra ne olacağını bilemez o yüzden hep olumlu düşün baktın doktorun seni üzüyo değişti canım.... bazen bazı şeyler yolunda gitmeyebiliyo ama sen moralini gene yüksek tutucaksınki bebeğin sana sımsıkı sarılsın....sağlıkla kal canım herşey gönlünce olsun...:nazar:

10. 6 Nisan 2009
  11. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kasıklarımda ağrı oluyodu özellikle sağ tarafımda sağ bacağımda başka belirtim yoktu içimdeki histi sadece bide kızlar karnım çok şiş ve vajinamda sağ tarafımda şişlik var biraz normalmi sizce

12. 6 Nisan 2009
  13. aseba

aseba Rüzgar Kerem Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    bence dinlen özellikle bu hafta kasıklarında ağrıların olması gayet normal ben 6. haftadayım ama hala ağrılarım var. Folik asit kullan Folic Plus diye bir marka var ben onu aldım içerisinde kalsiyum ve demir de varmış. Doktora hemen gitme ve dış gebelikten bahsederler ve canın sıkılır ben 1 hafta sonra gitmeme rağmen doktor dış geblikten bahsetti neyse testte öyle bişey çıkmadı Allah'a şükür. folik aside hemen başla dikkatli ol kendini fazla yorma ve haftaya salı felan doktora git bence sabretmek zor oluyor ama doktora gidince de farkeden birşey olmuyor hatta canını sıkıyorlar bu arada çevrendeki insanlardan doktorları araştır.
    Hayırlı olsun Allah sona kadar çıkmanı ve bebişini hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin:KK46: :içelim:

14. 6 Nisan 2009
  15. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar vaj,inadaki sağ tarafta hafif bi şişlik neyin nesi olabilir sizce bebeğin sağ tarafta old.gösteriyo

16. 6 Nisan 2009
  17. aseba

aseba Rüzgar Kerem Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    Bilmiyorum ama bence kendini çok inceleme vajinada değişiklikler olabilyor çünkü

18. 6 Nisan 2009
  19. N.S.E

N.S.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en kısa zamanda dr a git. içini her daim ferah tut. Rabbim hakkında hayırlısını kılsın.