kızlar bende hamileyimmm

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve berrin tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : berrin
  1. berrin

berrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.. 4 aylık evliyim ve bugün hamile olduğumu öğrendim..geçen ay ayın 6. da adet görmüştüm ve 2 gün önce evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı pek güvenemedim ve bugün kan tahlili yaptırım beta hcg 177 çıktı doktor hamilesin dedi ama benim asıl sorunum daha yeni evli olmam acaba erken mi diye düşünüyorum eşim henüz askere gitmedi okuyor 4 senesi var daha okulun bitmesine bilmiyorum ya bi tuhafım bi yandan seviniyorum hamile olduğuma bi yandan üzülüyorum erken daha diye off kızlar rahatlatın beni lütfen canım çok sıkkın :sinifsinif:

2. 6 Ekim 2010
  3. gravity

gravity Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    640
    Ödül Puanları:
    153
    canım eminim bebeğini kucagına alınca erken olduğuna dair aklındaki düşünceler silinecektir.tebrik ederim canım hayırlı olsun.zaten kucagında aldıgında 1 yıllık evlı olursun:1rolleyes:

4. 6 Ekim 2010
  5. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    kız ne güzel melegin babası gidince yanına arakdaş olarak kalıcak annesi ayyy keşke benimde bebebğim olsa babası askere gitse ne güzel işte eh eh insan oğlu böyle demekki tebrik ederim canım seni bizler burda evlat hasretiyle yanıyoruz sağlıkla al kucağına inşallahhh

6. 6 Ekim 2010
  7. berrin

berrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    saolun kızlar biraz iyi geldi söyledikleriniz aslında çevremdekiler beni böle düşündürmeye yönelttiler daha erken bi evliliğin otursun gez dolaş çocuk her zaman diye sölenip duruyorlar ama bende korunup korunup ilerde bebeğim olmaz diye bıraktım korunmayı yasmin kullanmıştım bıraktım 2.ayımda hamile kaldım evlenmeden önce de 1 sene falan kullandım yasmini kist vardı.1 çocuğum olsun sonra nasıl olsa korunurum düşüncesiyle bebeği düşündüm.çalışıyorum bebeğim olunca nasıl yeticem ben onca işe diye de düşünmeden edemiyorum.gerçi evim anneme de yakın işime de yakın pek zorluk çekmem herhalde boshayallersmile

8. 6 Ekim 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bak ne kadar sanslısın cok sukur
    bızler anne olmak ıcın cırpınanlardanız
    sen ummadıgın zamnda olmussun
    saglıklan kucagına alamyıda nasp etsın rabbım ınşşşş
    darısı bıze
    bızede duanı eksık etmeeeee :)

10. 6 Ekim 2010
  11. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    rabbim hayırlısı neyse hakkınızda onu nasip etsin inşallah..sevgiler

12. 6 Ekim 2010
  13. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayirli olsun saglikla kucaginada alirsin insallah:KK46:

14. 6 Ekim 2010
  15. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Can veren Allah yardımcıda olur içini rahat tut bebeğine odaklan duanı et herşeyin iyi geçer bende yeni evliyim hemen hamile kaldım şuan 26 haftalık olduk:)ve çok şükrediyorum evlat çok farklı bişey sen bilirsin ama kesinlikle doğur bence

16. 6 Ekim 2010
  17. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun cnm..çok güzel bi duygu hamilelik heleki karnının büyümesi insana çok büyük mutluluk veriyo..
    eşin okulunu bırakmasın yoksa 15 ay askerlik yapar...

18. 7 Ekim 2010
  19. cellinn

cellinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    seni sanırım en iyi ben anlarım tatlım aynı şekilde bende bir konu açmıştım geçen ay:) bende 4 aylık evli ve 2 aylık hamileyim benimde eşim daha askere gitmedi ve en az 1 sene sonra düşünüyorduk bebişi ilk ögrendiğimde ciddi bir bunalıma girdim eşimi şuçladım abartısız hergün ağladım 2 hafta,çocuk istemediğimden değildi asla sadece daha 2 aylık evliydim ve evime bile daha alışamamışken çocuk fikrine alışmaya çalışıyordum sagolsun burdaki arkadaşlar ve eşim çok yardımcı oldular bana ve çabuk benimsedim bu fikri demekki zamanı bu zamanmış dedim. 9 haftalık hamileyim geçen hafta kalp atışını dinledik bebegimizin süper bişeydi şimdi aklım çıkıyor bebeğime bişey olucak die her gece kabuslar görüyorum inanki.biraz hissetmeye başla bebeğini emin ol sende aklındaki bu soru işaretlerinden kurtulacaksın cnm.allah saglıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşl.