Kızlar benim çok sinirli sizinkiler nasıl:(

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve annetugba tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : annetugba
  1. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ertuğ yaşına girdi bi haller oldu herşeye kızıyo anne anne ağlıyo. dün pazara gittik beraber gördüğü herşeyi eline istiyo insanların gözlüğünü istiyo vermediler diye ağlıyo ve çok zor uyuma başladı acaba bu dönemin bi özelliğimi anlamadım sizinkilerde de var mı böyle şeyler bir de nasıl davrancağımı şaşırdımsenağlama...

2. 9 Nisan 2010
  3. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahh sorma canım sinirlenince kafasını duvara laminata sert neresi varsa oraya vuruyo banimkide çığlık atıyo anneeeeee diye ağlıyo süreklli emmeeee diye emmek istiyo bişi yemek istemiyo geçecek inşallah bugünlerde ama Allah bizi sabır versin napalımboshayallersmile

4. 9 Nisan 2010
  5. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Kızım Ecrin Yağmurda çok sinirli herşeye bağırıyor istediği olmazsa ağlıyor herşeyden çabuk sıkılmaya başladı uyku düzenimizde çok bozuldu gündüz de gecede çok zor uyuyor üst dişleride cıkacak onlarında etkisi var ama huy değiştiriyor gibi... umarım geçici bir durumdur Allah yardımcımız olsun

6. 9 Nisan 2010
  7. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımda su aralar cok sınırlı ıstedıgını alamyınca bagırıyo aglıyo ellerını sıkıyo gecer ınsallah gecen markete hıc ısımıze yaramıcak bıseyı elıne aldı bıraktırmaya calısıncada oyle bı bagırp agladıkı market resmen inledi her yasta farklılık gostercekler ınsallah bu huy kalıcı olmaz :umursamaz:

8. 9 Nisan 2010
  9. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen kizlar.. Herseye sinirleniyor - dinlemiyor - hayir diyince oldugu yere oturup agliyor gözlerimin icne baka baka yapma dedigim seyi yapiyor - uyku düzeni günde iki kezdi simdi artik bire düsürdüm kendim öyle yaptim ki aksamlari erken uyusun aksamlari artik 22:30 yerine 20:30-21 arasi uyuyor... Ama kalkis saati aynI :))

Ama su sinirli huyu her gören ayni sen diyor :))))

10. 10 Nisan 2010
  11. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim kızımda felaket inatçı beni delirtio kendini dövütyo sert sert vuruo kafasına. ama inatlaşınca hayır deyince daha çok yapıo. istemediğim birşeyi yaptıgında dikkatinmi başka tarafa çekiyorum unutuyo. ama bir süre çok yıprattı beni. hele hele bagırınca delirio. bagırmayın sinirinizi belli etmeyin hayır demeyin inatlaşmayın. umarım geçicidir:KK43:

12. 11 Nisan 2010
  13. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öle canım inatlaşmayım sinirlenmeyim diyorum ama beni bayıltıyo öle çecuklara sinir olurdum görüp şimdi aynı şeyleri benimkide yapıyo buzdolabının kapağını her açtığımda koşuyo kapatınca çığlık çığlığa ağlıyo kafasına vuruyo çok şükür ama sizdede varsa bu dönem böle demekki sabretcez hep beraberakannehir

14. 11 Nisan 2010
  15. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi ki varsınız kızlar ya çok mutlu oluyorum burda bişeyleri paylaşmaktan iyi ki yavrularda var opuyorumnanaktan

16. 11 Nisan 2010
  17. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynıııııı...... buzdolabını açık gördü mü koşup geliyo.... altını bağlarken kafayı yiyorum zaten :KK43::KK43::KK43: sinirlenince kafasını duvara yada yere vuruyo geçenlerde alnını morartmış:çok üzgünüm: kendini dövüyo... ben kızınca o dahada öfkeleniyor... bazende dudağını büküp ağlıyor o zaman çok üzülüyorum tabi bunu bazen kendini acındırmak içinde yapıyor... sinirlenmeyeyim bağırmayayım diyorum ama mümkün mü:çok üzgünüm: bide bağırınca kızınca çocuk çekimser oluyo bunu farkettim mesele sevmek için bile yanaşınca bağıracak mı kızacak mı diye tedirgin oluyo... çok çok çok çok çok sabırlı olmak gerekiyor... bebişlerimizi çok güzel sağlam karakterli yetiştirebilmemiz umuduyla......

18. 11 Nisan 2010
  19. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    inatlaşmamak sinirlenmemek gerçekten çok zor inanın deliriyorum bende. kirli bulaşıklar tezgahta temizler makinada beklio hanımefendi uyusun öyle yerleştiriyorum. buzdolabını açınca koşuyo gelio içine ulaşamazsa kapagı itip kapatıo bigün kafam sıkışçak zaten. istediği olmayınca delirio aglıo bagırırsam hayır dersem kendini dövüyor. geçen gece ikea nın katologundan bişey bakıyorum illaki katologu elliycekmiş izin vermedim ay ne aglamak anlatamam. ama göz yaşı yok sadece yaygara. bazen beni denemek için gönderildiğini düşünüyorumkaydirigubbakcemile3