kızlar beta hcg 10,91 ??? ne olucak şimdi ??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve CiLeKLi... tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : CiLeKLi...
  1. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar merhaba, benim son adet tarihim 3 marttı evet tam 2,5 ay oldu nerdeyse, idrar testleri negatif cıkıyordu artık dedim ki kan testi yaptırayım kesin yoksa da söktürücü ilaç alayım. ama kan testi sonucum 10,91 cıktı.. aslında pozitif ama cok dusuk buldu doktorum. gerci benim yumurtlamam duzensizdir. tek umudum cok yeni bir gebelik olması ! benim gibi dusuk olup yukselen var mı, ya da bu konuda bir fikriniz var mı ? iki gun sonra tekrar yaptıracagım.. umarım dıs gebelik falan cıkmaz. agustosta kurtaj olmak zxorunda kalmıstım dusuk nedeniyle ve düzenim alt üst olmuştu. umarım gelişir gebelik ve tekrar operasyon geçirmek zorunda kalmam :KK43:

2. 17 Mayıs 2010
  3. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adetlerim çok düzensizdi kızıma hamile kaldığım zaman en son 31 mayısta hasta olmuştum hamile olduğumu öğrendiğimde 17 temmuzdu yani geç yumurtlama olmuştu hatta gittiğimde kese görünmedi bile düşün aradaki zamanı inş hamilesindir

4. 17 Mayıs 2010
  5. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm benimde geç döllenme olmuştu ve değerim ilk ölçtürdüğümde 17 çıkmıştı bi sorun olmadı düzenli arttı çok şükür inşallah seninde öyle olur.. sadece erken öğrenildiği için stresli bir süreç oluyor. vay kesesi gözükecekmi vay kalbi atacakmı insan mahvoluyor ama geç öğrenilse zaten bebeğin kesesi oluşmuş oluyor hatta kalbinin attığını duyan bile oluyor:) bende hafta sonu tekrar gidicem bakalım 15milimi geçmiş olacak doktor ancak ozaman görürüz kalp atışlarını dedi cumartesi 11milimdi bebişim:) sağlıkla kalın..

6. 17 Mayıs 2010
  7. july27

july27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence de hiç stres yapma ki bebegin sana tutunsun, sorun olmaz inşallah canım

8. 18 Mayıs 2010
  9. CiLeKLi...

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    sagolun kızlar ya.. bakalım yarını sabırsızlıkla bekliyorum. umarım iyi bir netice alırım da sevincim kursagımda kalmaz.. en cok da dıs gebelikten falan korkuyorum.

10. 18 Mayıs 2010
  11. papatyaaa94

papatyaaa94 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar bende bugün kan testi yaptırdım normalde dün regl olmam gerekirdir 29,57 çıktı değerim doktoruma ulaşamadım henüz ama hamile değilim sanırım değer çok düşük dimi bilgisi olan varmı :KK43:(((((?

12. 18 Mayıs 2010
  13. CiLeKLi...

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    off canım ya evet dusuk ama seninki benden daha umutlu inşallah hamilesindir. gec dollenme olmustur umarım ikimizin de. normalde 5 in üstü hamile deniliyor ama neden bu kadar dusuk ?? yarın yine yaptıracagım ben herhalde senden de 2 gün sonra yine ister. allah gonlune gore versin inşallah..

14. 18 Mayıs 2010
  15. CiLeKLi...

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar yok mu hamileligini bu kadar dusuk degerle ogrenenler ? nasıl devam etti durumları cok merak ediyorum. yani gebelik devam edebilir mi? ya da kendi mi dusuyor bir daha kurtaj olmak istemiyorum allah korusun !

16. 19 Mayıs 2010
  17. papatyaaa94

papatyaaa94 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba güzelim yaptırdınmı acaba test ben doktoruma ulaşamadım dün bugünde tatil yarın arıyacağım ama hiç ümidim yok :KK43:

18. 19 Mayıs 2010
  19. CiLeKLi...

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım yaptırdım. 65 olmuş çok sukur.. sanıyorum simdilik guzel doktor begendi 6 gun sonra tekrar yaptıracagım. hayırlısıyla tutunacak inşallah. sen yaptırdın mı ikinci testi ??