Kızlar bi akıl verin nolur:((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve siyah_in_ci tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : siyah_in_ci
  1. siyah_in_ci

siyah_in_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben geçen hafta saçlarıma röfle yaptırdım saç rengim zaten açık olduğu için tam röfle gibi olmadı boyatmışım gibi sanki ama aralarda açık sarılar wardı belli oluodu biraz bugün tam 1 hafta oldu daha ama o sarılar eski rengine dönmeye başladı yani hiç röfle yaptırdığım belli bile değil sizce ne yapmalıyım:S Kuaför ço kaçık olmasın diye cila atmıştı ondan mı böyle oldu ki ya bi akıl verin lütfen 1 haftada renk değişirmi:S Yada tekrardan açılırmı ne yapmalıyım o kadarda para werdim ama şuan hiç belli değil nerdeyse:S:S:S
    senağlama

2. 7 Eylül 2009
  3. LEYLA10

LEYLA10 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    istersen önce gidip bir kuaförünle konuş canım ama tekrar işlem yaptırma belki yanar belli mi olur bence boya için 15-20 gün bekle

4. 7 Eylül 2009
  5. siyah_in_ci

siyah_in_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tekrar boyatamam zaten dedğim gibi daha 1 hafta oldu neden böyle olduki yaa acaba zamanla açılırmı pff:S

6. 8 Eylül 2009
  7. ikoncan

ikoncan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende geçen ay yaptırmıştım açıldı şimdi geçen hafta gidip koyu kalan yerlerede renk attırdım biraz bayrama kadar açılır biliyorum ama saçlarım iyituttu seninde öyle olur sanırım yinede kuaförünle irtibatı kesme derim

8. 13 Eylül 2009
  9. makeup

makeup Guest

evet ciladan çünkü cila koyulastırır ama bi ahfta sürer.tek yapman gereken kuaförüne gitmen aralara kalın olarak sarı balyajlar atsın..ankaradaysan paris kuaförü öneririm:)