kızlar bi bakar mısınız acaba

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleğimsin tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

kızlar şimdi bişi sorucam benim adetim düzensiz pcolu olduğum için ama bi iki güne olur diye tahmin ediyorum adet ağrılarım var sivilcelerim çıktı ama şöyle de bi durum var yaklaşık 1 haftadır çok uyumama rağmen uykumu alamamış gibi sersem gibi dolanıyorum hep uyumak istiyorum çok sık wc ye gidiyorum kokulara çok duyarlı oldum ama ben bu ay hiç ümitli değilim bide göğüslerimi ilk defa böyle gördüm ikisininde uçları büyüdü ve uçları şişti ayrıca damarlar var etrafında çok belirgin nedersiniz sizce bunlar ne olabilir?şimdiden çok teşekkür ederim canlarım vereceğiniz cvplar için işte kafam karıştı kafamçokkarıştı

2. 30 Ağustos 2008
  3. meleğimsin

meleğimsin Guest

birde çok fena sızlıyor ve acıyor göğüslerim işte bide şu adet ağrım olmasa acaba belirtilerde adet ağrısı gibi sancı olabilir mi ki?ay aman çok soru sordum yaw

4. 30 Ağustos 2008
  5. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlattıkların hem hamilelik belirtisi hem de adet belirtisi..zaten günün geçmeden öyle pek belirti olmuyor..eğer şüphen varsa bi test yap istersen..benim 9.haftada ancak başlamıştı belirtiler,yani 3.aya girdiğimde..ama hamileliği öğrenmeden önce çooook şiddetli kasık ağrıları çekmiştim,tek fark buydu bende...inş sende güzel haberler alırsın..bu arada bende pko luyum...

6. 30 Ağustos 2008
  7. meleğimsin

meleğimsin Guest

sağol canım kasık ağrıları dediğin adet ağrısı gibimiydi?

8. 31 Ağustos 2008
  9. meleğimsin

meleğimsin Guest

teşekkür ediyorum gerçekten o kadar bakılmış ama sadece 1 kişi cvp yazmış gerçekten sağolun

10. 31 Ağustos 2008
  11. lahanabebek

lahanabebek oğluşumu çok özledim :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilelik belirtiside olabilir: ama adet belirtisinede benziyokafamçokkarıştı
    canım inşallah hamilesindir. bu belirtiler bendede olmuştu hamile kalmadan önce vede hamile olduğumu öğrendim inşallah sende hamilesindir

12. 31 Ağustos 2008
  13. soyugur

soyugur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım ben hilal yaşadığın belirtilerin aynısını bende her ay yaşıyorum ama hala bebeğim olmadı bu belirtiler aynı zamanda adet belirtileride o yüzden fazla takma kafana ben eminin hamile kalırsan eğer bu belirtileri aksine yaşamıyacaksın günün geçtikten sonra test yap umarım hamilesindir

14. 31 Ağustos 2008
  15. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet adet ağrısı gibi ama tabi çok daha şiddetlisi..herkeste aynı şeyler olmaz ama bence sen bi kaç gün daha bekleyip bi test yap en azından için rahatlasın..çünkü ben ne zaman hamileliği kafama taksam adetim gecikirdi,testte olumsuz sonucu aldıktan bikaç saat sonra adet olurdum..bazen bedenimiz çok yanıltıyor bizi...hayırlısı olsun...

16. 31 Ağustos 2008
  17. meleğimsin

meleğimsin Guest

ya kızlar sol göğsüm sızım sızlıyor içten bi ağrı vuruyor çok fena çok acıyorlar ilk defa böyle oluyor adet belirtisi mi acaba var mı böyle olan aranızda?

18. 31 Ağustos 2008
  19. soyugur

soyugur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim de göğüslerim çok ağrıyor ama ben artık bunu adet belirtisi olarak görüyorum her ay aynısı oluyor sonra çok üzülüyorum artık zamana bıraktım hayırlısı ne zamansa o zaman olsun hepimiz için