kızlar bi bakarmısınız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blueeye tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : blueeye
  1. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar canlarım bugün bi arkadaşım bana bişey sordu kendi yeni evli adetinin 17 günü ilişkide bulunmuşlar eşinin perezarvatifi yırtılmış ve galiba içine boşalmış arkadaşımda şuan çoçuk düşünmüyo ben ne kadar bi hamiş olarak kandırmaya calışsamda cocuk yap diye şuan düşünmüyolarmış gelelim konuya eşi içne boşalnca oda eczaneye gidip norlevo adlı bi ilaç almış 1.5 saat içinde içmiş bana sordu işe yararmı falan ikisini aynı anda içmiş ben galiba cok cahil kaldım böyle bi hap oldugunu yeni ögrendimkaydirigubbakcemile3bende bilgim olmadıgını ama siz bilgili arkadaşlara sorarak ögrencegimi söyledim sabırsızlıkla cevabımı bekliyo ben biraz netten baktım işe yarar gibi ama yinede size soralım dedik

2. 4 Mart 2010
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende bilmiyorum ama yazmak istedim sadece..arkadasinda iyi cesurmus hee..esi ile ilgili özel konulari ne kadar rahat anlatmis yirtilmis bosalmis falan....ben kendi kendimi yer yinede kimseye sormamkaydirigubbakcemile3

4. 4 Mart 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar konu hakkında bilgisi olan yok mu

6. 4 Mart 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bahsettigin hap ertesi gun hapi ve zamaninda alindigi surece buyuk olcude gebeligi engelliyor,arkadasin da hemen almis zaten.Hic bir yontemin yuzde yuz garantisi yoktur bunu da unutmamak lazim.Gonlunuzce olsun.

8. 4 Mart 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım bilgi verdigin için

10. 4 Mart 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada bu hap sadece cok acil durumlarda kullanilir,asla bir ay icinde iki defa bu yonteme basvurmamalisiniz,can sikici sonuclari olabilir.

12. 4 Mart 2010
  13. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim pek işim olmazda bu hapla zaten 1,5 sene sonunda gebe kaldım ne işim olur bu hapla arkadaş için sordum sen kullandın mı peki canım

14. 4 Mart 2010
  15. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    ilaci kullanmadim ama ilk ciktiginda cok populerdi ve kullanan arkadaslarimin isine yaradi,tabii bilinmez belki ilac alinmasa da zaten hamile kalmayacakti arkadasin.Ben sadece ise yariyor deyip de ust uste kullanmasin,baska bir yontemle korunsun diye bir onceki mesaji yazdim,tehlikeli olabilir.

16. 5 Mart 2010
  17. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ertesi gunu hapi kullanmislar.. gebeligi engelliyor diye biliyorum .. hamile kalmaz heralde ictigine gore

18. 5 Mart 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    engelliyor gebeliği çevremde çok kullanan oldu işe yaradı ..tabi Allahın taktiri herşey hayırlısı:)