Kızlar Bi Bakarmısınızz???

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve EU2 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar yaa dün ben bi rüya gördüm ve hala etkisindeyimm hemen anlatimm "dün gece rüyamda gelinlik giymiştim ve ve beni gelin olarak hazırlayan finans müdürüm (hatice hanımdı) çok güzel olmuştum ablamda evimi hazırlıyordu yani beni ufuğa hazırlıyorlardı ay çok güzeldi uyanmak istemedim yaaaa anlamı nedir kızlar bununnn ??? bu arada hemen söyliimm üstüm açık falan kalmamıştı sıkıca kapalıydı heryerim :)))
    :asigim:

2. 23 Eylül 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canımmm benimm çok teşekkür ederimmmmm hala rüyanın etkisindeyim biliyomusun

4. 23 Eylül 2008
  5. EU2

EU2 Guest

aaa çok teşekkür ederim tatlımm

6. 23 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Ay hadi insallah canim bence tez zamanda dugun var hazirlanmaya basla bence :teytey:

Ya belinay merakimi hos gorde senin bu ufuk neyi bekliyo allah askina bulmus lokum gibi kizi tobe tobee :eek:klava:

8. 23 Eylül 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ufuk neyimi bekliyooo güzel bi soruu bitanemmm :) ufuk daha iyi bir iş bekliyor şuan 700 ytl alıyor ve daha iyi bir iş için bekliyor geçim derdine düştü anacım almıyo beni :))) dediğin gibi lokum gibiyimde :)))

10. 24 Eylül 2008
  11. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    belinaycım bendede var bitane aynısından bekleyen... sebebte aynı para gecim derdi vs.. Allah yardımcımız olsun kolay gelsin ne deyim

12. 24 Eylül 2008
  13. EU2

EU2 Guest

aaahh ahhh bendende birtane daha varmiş demekkiii

14. 24 Eylül 2008
  15. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    olmazmı canım yaaa... hemde ne ahhhhhhhhhhhhhh daha nişana 1 sene dügüne 2 sene var bekliyozzz

16. 24 Eylül 2008
  17. EU2

EU2 Guest

canım benim yaa bizde kpss sonucunu bekliyoz iştee inşallah hayırlısı olur hakkımızda yaa beklemek zorr bak benim 5 sene oldu :KK43:

18. 24 Eylül 2008
  19. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kız hadi hayırlısı canım..bende gelinlik giydiğimi görmüştüm..tabirlerde bekar ise evleneceğine yazıyodu..Allahın izniyle haftaya aşkımlar istemeye geliyolar ..inşallah seninde ufuk enişte elini çabuk tutar hihoyyyt
    hadi hayırlısı diyorum :lepi: