kızlar bi bakınnn çok korkuyorummm

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve BenIpek tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : BenIpek
  1. BenIpek

BenIpek en sevdiğim.... Pro Üye

Beğenildi:
    17.297
    Ödül Puanları:
    288
    Kızlar ya ben de bir rüya gördüm,bu işten anlayanlar yorum yapabilirler mi?Hamileyim ben buarada ve mayıs 18 de doğumum bekleniyor.
    rüyam şöyle:
    mezarlıktayım,boş bir mezar var bura senin ama zamanı var diyorlar.ben korkuyorum tabii ama bi ses diyor ki eğer ayın 18 ine kadar ölmezsen diri diri mezara gömüleceksin.ben de diyorum ki ya nasıl diri diri gömülecem korkuyorum iyice.babam da diyor ki "Allah affeder korkma o güne kadar" annem de diyor ki "doktora git belki beyninde ur falan vardır da ölümünün bahanesi olur" bu şekilde uyandım.
    korkum şu kızlar 18 inde doğum yapıcam ya inşallah acaba diri diri öleceksin diye bebişim Allah korusun hayırsız bi çocuk mu olacak diye etkilendim ben.Siz ne dersiniz?

2. 2 Şubat 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    hamileyken çok görülür böyle kabuslar, birşey olmaz. İçini ferah tut.:teselli:

4. 2 Şubat 2010
  5. BenIpek

BenIpek en sevdiğim.... Pro Üye

Beğenildi:
    17.297
    Ödül Puanları:
    288
    muck muck canım saol...inşallah öyledir.

6. 2 Şubat 2010
  7. beyyine

beyyine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok güzelim böyle rüyalar ölüme yorulmazlar dini hayatın eksikliğine yorulurlar doğuma kadar bence namaz kıl tesbih filan çek dua et