Kızlar bi dinleyin şu aklı başına gelmiş kızın hikayesini :)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve LadyPenny tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : LadyPenny
  1. LadyPenny

LadyPenny Deliyim ben deliyim Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    Sevgili kızlar .. Benim hikayemi bilen bilir çok zor bi ilişki yaşadım burda konuyu paylaşmıştım sizlerle.Kısaca özetliym bi erkek arkadaşım vardı asla ayrılamcağm hatta evlenebileceğm kadar çok sevdiğimi sandığım bi sevgilim vardı.Başlarda süperdi ama sonra her şeyim onun gözüne batmaya başladı.Evde oldğma inanmıyordu evden çaldırıyordum yine inanmıyordu evden telefon açıp telefonu saklayp babamla konuşuyordum babamın sesini duysun diye :) Geçmşim hep önümdeydi kavga edince o kdar düşman görünüyordu ki anlatamam..Ben herşeye rağmen haklıyım sen özür dliceksin diyodu resmen tasmayı takmıştı bana farkındaydım ama o kadar seviyodum ki onun başkalarıyla olması fikri beni mahvediyodu . Benim olsun naparsa yapsın diyodum . Her gün ağlayıp her gün içiyodum ilgisini çekmek için hasta numarası bile yapıyodum hiç bi özelliği yoktu aslında onda ne buldum bilmiyorum ama seviyodum. Buraya da yazmıştım bana neler yaptığını ve sonundaaaaa onu TERKETTM :) Upuzun bi veda msjı attım durup dururken kendne iyi bak falan yazdım sıradan şeyler ve facebookta herşeyi düzelttim :) Bütün eşyalarnı topladım bana aldığı şeyleri onun t-shrtlerini çiçeğini çakmağını her şeyi torbaya koydum attım :) Ve rahatladım.. Hayatımdan sildiği bütün insanları geri kazandım.Benden aldığı her şeyi geri kazandım . 9 - 10 ayım boşa geçti ama sonucunda iyi bi ders aldım .. Benim durumumda olan kızlar varsa eğer şu yazıyı okurken bilin ki bende bi aralar sizin gibi çaresizdim durup durup ağlardım bana her kavgada defol git derdi ben susardım gerçekten hep yalvaran ben oldum bide kandırıldım :) Bana benim öyle dememe bakma aslında üzülüyorum diyodu bende gerçekten üzüldüğünü sanıyodum ve özür dliyodum.Resmen evine kadar koştum gittim affetmesi için yine haklı benken..Off anlatırken bile içim bayıldı kurtuldum kızlar inanın kimse vazgeçilmez değildir tabiki arada sırada aklma geliyor ama grçekten içimde hiçbişey yok ona karşı. İnsanlar kaç yıllık yuvalarını bozuyolar ben bekar halimle ona mı kaldım hııhhhhhh :) Okuduğunuz için sağolun ben kötüyken destek veren kk arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederm rahatladım yahu :)

Kimse sizden kıymetli değil olumunekankayizsmile

2. 16 Eylül 2010
  3. cidoo

cidoo kocisinin civcivi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    amann iyi yapmışsın; hayat ,değmeyen birine zaman harcamak için çok kısa..:eek: önümüze bakalım dimi ama

4. 16 Eylül 2010
  5. LadyPenny

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    Vallahi öylee zemuszemus

6. 16 Eylül 2010
  7. sunshineee

sunshineee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herkesin sabrının bir limti vardır kiminin ki hemen dolar kiminin ki yıllar sürer ve o limit dolduğunda ayrılık o kadar kolay gelir ki insana şaşıp kalırsın resmen.. senin sabır limitin dolmuş canım ve çoook da iyi olmuş büyük bir yük kalkmış canım üstünden ne diyim hayırlı olsun alkisalkisalkis

8. 16 Eylül 2010
  9. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım kaydirigubbakcemile5
    kendin için en doğrusunu yapmışsın
    böyle hastalıklı biri ilişkiden kurtulduğuna çok sevindimopuyorumnanaktan

10. 16 Eylül 2010
  11. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Kendin için en iyi olanını yapmışsın.
    Her zaman savunduğum bişey varki;
    Ölüm acısı bile unutulurken anne,babalarımızı kaybederken biz onu unutuyoruz.
    eee aşk acısı neden bitmesin yeterki güvenin kendinize. güçlü olanı kimse ezemez..

12. 16 Eylül 2010
  13. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Şu forumda sizin gibi üç beş kızımız daha olsa hem kendine değer veren insanları görüp toplum sağlığı, sağlam evlatlar yetiştirileceği adına inancım daha da artacak hem de mesajını yazarken amacı fikir almak değil de teselli edilmek olan kişileri ayırt edemeyip "Sana deli gibi aşık" demediğimiz erkek arkadaşından alamadığı hıncını bize boşaltmaya kalktığı yetmiyormuş gibi (iyilik de yaramıyor, tamam seni acıdan öldürmesine izin ver,süründürsün seni süprizzzzz ) yorum yapmaya uğraştığımızla kaldığımız zihniyetten arınacağız...

Gönülden tebrik ederim... Zararın neresinden dönülse kardır... vereliniortak

14. 17 Eylül 2010
  15. LadyPenny

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    Sağolun kıslarrrrrrrr ben bile inanamadm o kdr mtluyum ki şu anda ohh dünya varmış diyorumm..O da benm gibisini bulursa evlensin valla hıhhhhhhhhh :)

16. 17 Eylül 2010
  17. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    herkese hakettiği değeri vermek lazım şu dünyada iyi yapmışın şekerim yeni hayatında mutluluklar

18. 17 Eylül 2010
  19. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    hep böyle dimdik ayakta olalım kızlar. kendimizi ezdirmeyelim erkek milletine. onlarsızda yaşayabileceğimizi gösterelim herkese. keşke herkes senin kadar cesur olsa böyle arkadaşım.guclubacismile:lepi: