Kızlar bi el atın

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU2 tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Yaa kızlar bana yardım edin, biliyorsunuz tüm çeyizim çalınıp gittiği için yeniden alıyorum herşeyimi ve kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum...
    şimdi komple bir çeyizseti düşünün bardak tencere çatal bıçak yemek takımı herşey ama herşey hepsini yeni alıcam.. bunun için sizce karacanın setini alsam nasıl olur yani alıp kullanan varmı??diyorlarki kaşıkların saplarını plastikten yapmışlar (henüz gidip görmedim bakmadım) sizler memnunmusunuz? ben bölük pörçük almak istemiyorum herşeyi içinde olan takımlardan almak istiyorum ona göre ben gidip beğenicem babamada bunlar dicem ve taksidine giricez Hayırlısıyla.. ve şu yemek takımlarımı kare şeklinde çıkan desenli yeni modellerden istiyorum sizce nasıl olur?? ve bana önereceğiniz başka şeyleride yazarsanız düşüncelerinizi falan çok mutlu olurum.. Şuan herşeyi baştan düzüyorum ve aklınıza gelen herşeyi yazınki liste yapıcam kızlar yardımcı olursanız sevinirim..bana neyi hangi markayı modelleri önerirsiniz?
    Bu arada pike takımı salon takıımı yatak örtüsü takımı onlarıda malesef parayla taksidine girerek alıcam çünkü onlarda gitti hep, ve salondaki konosolun vitrinlerin içineyse yeni çıkan dantelsiz kumaşın üstüne işlenen boncklu takımlardan alıcam kumaş gibide değil değişik tül gibi bişeyin üstüne..
    yarın zeytinburnundaki evkura ve aksu alışveriş çarşısına gidicem.. gitmedende sizlerden fikir almak istiyorum..

salon takımımı söyle düşünüyorum dantel haricinde daha spor dursun diyee

kullanan memnun olan varmı??

yemek takımınınsa çorba kaseleri falan tabaklar kare olsun istiyorum mesela şöyle

hadi bana düşüncelerinizi yorumlarınızı yazın kızlar GERÇEKTEN ÇOK ıHıTıYACIM VAR..

Varmı KARACANIN SETıNı ALAN??

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Mayıs 2009
  2. 20 Mayıs 2009
  3. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bilmiyorum ama ben Hisar daha kaliteli oldugunu düsünüyorum tencere takimin hisar al. Ben cok hefes ediyorum hisar markasina almanyada alma firastim yok eger bir gün türkiyede evim olurda hisar dan almayi tercih ederim büyük ihtimal. Karaca Kalitlei olmadigini ürünlerini Cinden getirdigini biliyorum....

Ama baska bir soru hangi serefsiz caldi Ceyizlerini cok üzüldüm...

4. 20 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım tüm takımı hepsi içinde almak isitiyorum bölük pörçük ayrı ayrı almak istemiyorrumm..

o şerefsizi bende malesef bilmiyorum ama ne para ne başka bişi sadece çeyizlerimi götürşmüşş bizede boş kolilerini bırkamıştıı senağlama​

6. 20 Mayıs 2009
  7. fmk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    terbiyesiz....bundada vardir bir hayir elbet.

Canim Hisarinda Porselenleri var... Hisar Karacadan daha kaliteli

8. 20 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

peki hisar ortalama nekadardır?? karacanın ve Schafer'in kampanyaları olduğu için bunlara bi bakim diyordum ben ama karacayı bikaç tanıdığım önermiyor özellikle çatal kaşık bıçak saplarını

10. 20 Mayıs 2009
  11. fmk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bende evimi yeni kuruyorum belki yardimci olabilir
    Celik tencere Seti
    Teflon tencere Seti
    Iki Catal kasik takimi
    günlük kulanim icin 100 parca yemek takimi 12 kisilik
    misafirlik yemek takimi
    Günlük su bardaklari
    Misafirlik su bardaklari
    Günlük cay bardaklari
    Misafirlik cay bardaklari
    Cay kasiklari
    Caydanlik bir büyük boy bir kücük boy
    Tepsi
    Borcamlar
    Cam kaseler
    dogramak icin tahta
    Süsgec takimi
    Baharatlik
    Tereyag kapi
    Blender
    Mixer
    Kepceler

12. 20 Mayıs 2009
  13. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım belinayım ilkönce geçmiş olsun kuzum:teselli:
    inşallah başında paralanır pis hırsızın:1closedeyes:
    canım bence setle kendini kısıtlıcana gir büyük bi çeyiz mağazasına seç tektek hepsini ve hesaplat
    çünkü setlerin içinde beğenmiycen bişeyler mutlaka olucaktır.

14. 20 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

canımmm çook teşekkür ederimmm bu altı çizili olanları çarşıdan bakıcam sanırımm​

16. 20 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

canım çok teşekkür ederim, setlerin içinden bi kaç parçayı çıkartamazmıyımki ben eğer beğenemssem ordan başka bir şeyle değiştiremezmiyimki??​

18. 20 Mayıs 2009
  19. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım bildiğim kadarıyla setlerden bişey çıkarılmıo çünkü onların satış mantığı o.
    belki yanlışta biliyor olabilirim.
    sınırlama konusunda setlerde renk model seçenekleri az olduğu için ondan öyle dedim canım.
    sonuçta koskoca çeyiz mağazasında seçersin hepsini tek tek isteğine göre toptan pazarlık yaparsınızyerimseniben