kızlar bi sorum var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aslihanxx tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : aslihanxx
  1. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    9 mart adet olacağım gün. daha çok var anlayacağınız hamile olmayı çok istiyorum acaba istediğimdenmi bilmiyorum ama göğüslerimde hassasiyetlik var dokununca sızlıyor. bu kadar erken belirti olabilir mi hamişler hadi yardım lütfennn:KK46::KK46:

2. 25 Şubat 2008
  3. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde göğüslerim sızlamıştı ilk ama bu adet belirtiside olabilir canım inşallah hamilesindir

4. 25 Şubat 2008
  5. aslihanxx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım ya daha adetime çok var onun için sordum bu kadar erken belirti olabilirmi diye

6. 25 Şubat 2008
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eğer hamile kalmışsan 2 haftaya yaklaşmış olması lazım belirti olabilir ama belli olmaz canım insan bazen çok umutlanıyo sonuç alamayınca yıkılıyo herşeye hazırla kendini pozitif olmazsadan bidahaki ay inşallah.Ben belirtilerepek aldırış etmedim yani hamile değilimdir dedim hep öğrendiğimde 5 haftalık olmuştu zaten 7.haftada bebeğimi kaybettim.2hafta yaşayabildim o mutluluğu.......

8. 25 Şubat 2008
  9. aslihanxx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzüldüm canım sağlık olsun allah her isteyene bebek versin tez zamanda canım insan gerçektende çok umutlanıyor ama hamile kalmak çok kolayda değilmiş bu aralar çok araştırıyorum

10. 25 Şubat 2008
  11. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bende takip ediyorum çevremdede hamile kalmak için uğraşan çok insan var bu tür olaylarda çoğaldıkça olmuycak diye insanlar streste yapıyo oda çok etkiliyor.ben PKO hastasıyım eşimin bir problemi yok inşallah tekrar hamile kalabilirim.Aslında işin zoru hamile kaldıktan sonra onu içimde büyütebilmek sandığım kadar kolay değilmiş canım...

12. 25 Şubat 2008
  13. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    nette genelde hamile kaldıktan bir kaç gün sonra göğüslerdeki hassasiyet başlarmış.ama kimide adet gününden snra kimi 2 hafta sonra diyo.değişiyo yani.ama inşallah sen hamişssindir canım

14. 25 Şubat 2008
  15. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım umudunu kırmak istemem ama 9 mart adet tarihinse dün yumurtlama gününmüş,yani bu günler (dün geçti artık)gebelik oluşma ihtimalinin en yüksek günleri..çalışmalara devam..adetlerin düzenli oluyorsa şu an hamile olman imkansız ,..bbugünler belirleyecek sonucu:)
    hakkında hayırlısı

16. 25 Şubat 2008
  17. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım umudunu kırmak istemem ama 9 mart adet tarihinse dün yumurtlama gününmüş,yani bu günler (dün geçti artık)gebelik oluşma ihtimalinin en yüksek günleri..çalışmalara devam..adetlerin düzenli oluyorsa şu an hamile olman imkansız ,..bbugünler belirleyecek sonucu:)
    hakkında hayırlısı

18. 25 Şubat 2008
  19. aslihanxx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet dün yumurtlama günümdü dünden önce 4 gün birde dünden sonra 4 gün diyorlar bebek için çalışıyoruz ama ne kadar tutar bilmiyorum adetleri düzgün 28 gün aralıklarla oluyor