Kızlar bi yardım etsenz

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve ekim.29 tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ekim.29
  1. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    slm canlarım öncelikle en baştan başlaym bundan bundan yaklaşık 4 5 ay önce bulundgm şehirde gebelik okulu açıldı belli bi süre gebelikle alakalı egitim aldık gerçekten faydalı bi egitimdii ben ilk bebegimi kaybetmiştim daha bilinçli bi anne olmam için bu kurs çok faydalı olmuştu neyse bu okulda bebegimize mektup yazdık ben 1. oldum işte gazetecilerin önünde mektubmu okudum ama çok heycanlıydım :asigim: neyse biraz önce gebelik okulundan yine aradılar beni yılın annesi seçmişler gerçekten çok güsell bi duygu saglık bakanımız bana plaket vercekmişş ama ben o kadar heycanlıyım kii plaketi alırken mutlaka konuşma yapmalıyım biraz yardım etsenz bu konu hakkında çok ii olurrr hepinize teşekür ederimmm a.s. :enbuyukkk:

2. 18 Eylül 2008
  3. GeceDeniz

GeceDeniz muallaktayım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ekim seni tebrik ederim önce şunu söylemek istiyorum kendini akışa bırak bence duygularını dök kağıda mutlaka dökülecektir dizeler ama ilk önce heyecanını yen gerisi gelir nihayetinde karşındakide bir insan senden üstün değil adece mesleği farklı böyle düşün olurmu hadi şimdiden kolay gelsin tekrar tebrik ederima.s.:nazar:

4. 18 Eylül 2008
  5. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım
    bence hiç kimseye sorma yüreğinden ne geçiyorsa onları söyle
    için sana doğru olanı söyletecektir orada özlem dolu bi anne var ondan daha güzel bi konuşmacı olabilir mia.s.

6. 18 Eylül 2008
  7. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    içten ol ve heyecanlıgı oldugu nu diyecek kelime bulamadıgını tskr ettigini söyle artı lütfen çocukalreımızı önemseyelim onlar yarının büyükleri dersiniz olur biter kısa ve öz bence