Kizlar bilginize ihtiyacim varrr,,,,,,,

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve suprise tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : suprise
  1. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar kizim 3aylik oldu neredeyse.. ve artik doymuyo... ek mamaya basladim ama genede sizlere bi danismak istedim... ek mama hakkindaki her turlu bilgilerinizi benle paylasirsaniz cok cok memnun kalirim... simdiden tesekkurler kizlaaarr....

2. 13 Kasım 2008
  3. aymu

aymu Guest

canım benım kızımdada var aynı sorun milıpakullanıyorum doktor onu tavsiye etti

4. 14 Kasım 2008
  5. cananmfb

cananmfb canan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende elimden geldiğince sütümle beslemeye çalışıyoum ama yetmediği zamn milipa veriyordum önceleri ama şimdi bebelac aldım daha çok seviyor gerci fazla vermiyorum 3-4 günde bir 60 cc zorla içiyor hep anne sütü başka birşey içmek istemiyor

6. 14 Kasım 2008
  7. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım preaptamil almıştık ilk önce zor eriyo ve oğlum hiç sevmedi sonra bebelac kullandım hem kolay eriyo hemde oglum bayılarak içiyo

8. 14 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bende başlarda kızım az kilo aldı die preaptamil vermiştim benim kızda hiç sevmedi zar zor yediriodum ama bittikten hemen sonra hepsini kustu bende bi daha vermedim şuan sadece emzirioum 15 gün önce dr a gittigimizde az kilo almıştı pazartesi aşımız var bakalım yine az kilo aldıysa sütümü tahlil ettirecegim eger vitaminsizse bende mamaya başlayacagım..

10. 14 Kasım 2008
  11. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sma dan başka mama tanımam

12. 14 Kasım 2008
  13. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben nestle nan 1 kullaniyorum pudra mama olarak(nestle guigoz ve nutrilon u da oneririm)
    ayrica kavanoz mamalari veriyorum yada evde kendim brokoli patates havuc karnibahar ispanak bu sebzelerden haslayip pure haline getirip veriyorum yada elma armut ve vanilyali princ tozunu karistirip pure halinde veriyorum
    bence sadece devam mamasi kullanip gec kalma tecrubeyle sabittir sonra cok ugrastiriyorlar canim...:KK66:

14. 14 Kasım 2008
  15. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kzılar doymadığını nasıl anlıyorsunz bebekte ne gibi durumlar oluo.bende doymadığını düşünüyorum ama dr.umuz yeterli diyor ilk 2 ay ayda 1.200 aldı şimdi 600 gram allmış bana az geldi yardımcı olursanız sevinirim

16. 14 Kasım 2008
  17. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada haslanmis sebzeleri pure haline getirdikten sonra icine bir cay kasigi kadar sivi yag zeytin yagi ekliyorum bunu doktorumuz tavsiye etmisti, diger cocuklarimdan biliyorum....:KK66: bunuda ekleyeyim dedim arkadaslar..

18. 14 Kasım 2008
  19. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okyanus elif çoooooook teşekkürler ben sebzelere geçmekte tereddütlüydüm. seni okuyunca rahatladım inana. yarın başlıyorum ben de.ilk patetes havuç versem nası?
    bir de ben gece maması aldım arkadaşlar.biraz evvel verdim daha yoğun bir mama daha doyurucudur kanımca.çünkü benim oğlan sabaha kadar uyanmazdı iki üç gündür geceleri de uyanmaya başladı doymuyor.