kızlar bilgisayara casus programı yüklemek istiyorum ama??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve prenses tera tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : prenses tera
  1. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba ben bilgisayara eşimi takip amaçlı casus programı yüklemek istiyorum ama eşim bilgisayar kurdu çok fazlasıyla bilgisayarı biliyo bu casus programını bulur diye düşünüyorum sizcede bulabilirmi yüklesem ve bu bilgisayar casus programını isteğim zaman iptal edebilirmiyim yüklediğimde . yardım lütfena.s.

2. 8 Şubat 2009
  3. systmc

systmc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilgisayarı kişisel bilgisayarıysa kurtuktan sonra gözükmiyen dosyaları gizlersen bulamaz. Ama incelerse bulunabilir. Fazla bilgin yoksa eşinin gerçekten anlıyosa yakalanırsın. Yakalanırsan eşin bu sefer bilgisayara şifre koyar ve sana olan güvenini zedelemiş olursun.

Evet istediğin zaman devre dışı bırakıp istediğin zaman devreye sokabilirsin.

4. 11 Şubat 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence ne yüklersen yükle eşin pc den anlıyormuş muhakka gözüne ilişir ve yakalanırsın ..

6. 20 Şubat 2009
  7. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla o işi bende yaptım yükledim casusu sonra kullanamadım ,kaldıramadımda elime yüzüme bulaştırdım...,bilgisayarı acayip yavaslatıyor anlaşılıyo yanii..sonradan format atmak zorunda kaldık

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.