kızlar bir bakar mısınızz lütfenn ??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve biricik_elam tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : biricik_elam
  1. biricik_elam

biricik_elam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    32 haftalık gebeyim dün dr. gittim ağrılarım vardı ama çok şiddetli değildi sancım varmı diye makineye bağladılar sancımın olduğunu söyleyip serum verdiler 2 gün sonra tekrar gidicem tekrar makinaya bağlıcaklarmış böyle olan var mı aranızda bu sancılar doğum habercisimi yoksa :KK43:( çok ağrım yok ama makinada sancı cıkıyo nası oluyo anlamadım :uhm:

2. 22 Mayıs 2010
  3. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    sancısının olduğunu anlamayanlar bıle var umarım doğum sancıları değildir hiç bağlanmadım makıneye o yuzden bılgım yok ama umarım acilbişeyin yoktur sağlıkla kavuş bebeğine

4. 22 Mayıs 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bu aylarda sanci olabiliyor,bazen zararsiz oluyorlar ama bazen de erken dogum habercisi olabiliyorlar,dikkatli olmak lazim.Magnezyum verdilerse kasilmalarinin azalmasi icin aksatmadan icmelisin,onun disinda bol bol su ic ve daha fazla yatarak vakit gecirmeye cabala.Bu arada bu donemdeki sancilar genelde agrisiz olur,karinda sertlesme gibi hissedersin,hatta bazi hamileler bunu anlayamaz bile.Allah sag saglim zamani gelince bebelerimizi kucagimiza almayi nasib etsin insallah.