kızlar bir bakın canlarım ya

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar benim mantar enfeksiyonum vardı süt kesiği ibi akıntım vardı o geçti ilaçlarla ama vajen girişi hala kıpkırmızı ve acayip kaşınıyor önerebileceğiniz birşey varsa yardımlarınızı bekliyorum ....senağlama

2. 16 Mayıs 2008
  3. beatiful kiz

beatiful kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım bir an önce bi doktora git gene sen ihmal etme derim geçmiş olsun

4. 16 Mayıs 2008
  5. tricky

tricky Guest

bence de tekrar bir doktora git,eşine de geçmiştir muhtemelen.sürekli kuru tutmaya çalış ve ayaklarını üşütme.çok geçmiş olsun

6. 16 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

eşime geçmesi imkansız çünki mantar olduğumu anladığım an kesinlikle birlikte olmuyoruz tamamen geçinceye kadar doktoru aradım kremi fazla kullandığımdan muhtemelen tahrişe neden olmuş fazla zararmış yani sadece sirkeli suyla yıkıyorum daha rahat gibiyim teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :1hug:

8. 16 Mayıs 2008
  9. osii

osii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım şiddetle doktora gitmeni tavsiye ediyorum benim üstün zekalı annem kaşınıyo dedikce aman bişey olmaz benimde kaşınıyo diyodusırnaşık şey baktım dayanamıyom ertesin gün cıldırcam elimi şeyimden alamıyom allahtan bi arkadaşım mantar olabilecegini söledi doktora gittim hemen mantar dedi temizleme jeli verdi minoset miydi neydi adı fitil ve rahim toplayıcı ayrı bi fitil yazdı cok şükür normale döndüm sende koş doktora:sm_cool:

10. 16 Mayıs 2008
  11. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Size buradan önerebileceğimiz ilk şey doktora gitmek olacaktır. Sağlığınız için. Bu gibi sorunları hafife almayın. Geçmiş olsun. a.s.

12. 16 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ilaç kullanmak lazım canım bide iç çamaşırlarını ütüleyip giy kendinide sıcak tut geçmiş olsun

14. 16 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar zaten doktora gittim mantar için zolax hap ketoral fitil birde travazol krem verdi kullandım hala daha kullanıyorum süt kesiği akıntı tamamen geçti sadece vulvada vajen girişinde kızarıklık ve kkaşıntı kalmıştı onun sebebide kremi fazla kullandığımdan tahrişe sebep olmuş çok şükür artık mantar değilim sağolun cevaplarınız için öpüldünüz hepiniz

16. 16 Mayıs 2008
  17. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi geçmiş olsun canım, geçen sene bende mantar olunca doktora gitmiştim verdiği ilaç çok iyi gelmişti ismini bir yere not aldım, bu sene yine mantar olunca not aldığım ilacı eczaneden alıp kullandım rahat ettim. bence sende isimlerini filan not al :KK66:

18. 17 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım unutmanın imkanı yok hayatta unutmam :sırnaşık şey