Kızlar bir bakın hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve GezegeNKralicesi tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : GezegeNKralicesi
  1. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Dogum kontrol hpı kullanıyordum bırakalı 1 ay oldu ve bıraktıktan sonraki adetimden 4 gun sonra korunmasız ilişkiye girdik. ve su an aradan 2 hafta gecti tam. kasıklarımda özellikle sag tarafta felaket bir sancı giriyor sanki iğne batıyormus gibi soldada ara sıra oluyor ama özellikle sag tarafta mide bulantım yok ara sıra gözüm kararıyor bayılacak gbi oluyorum ama hemen gecıyor oturunca ve 2 damla lekelenme oldu gecen gun adetıme daha cok var hamilelik ihtimalim var mı kızlar eger hamişsem henuz bunu kaldıramayız hersey allahtan tabii bilmiyorumkismile

2. 2 Ağustos 2010
  3. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bu dedıklerin yumurtlama belirtileri olmasın??....
    Daha erken görünüyor çünkü...
    Gene Allah'ın takdiri tabi...

4. 2 Ağustos 2010
  5. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Olabilir canım ama bilemedim ki bilmiyorumkismile çünkü sürekli tek tarafta ağrı var iğne batması gibi sonra yayılıyor kasıgıma öyle bir agrı midemde hassaslastı sabah birşey yiyemedim

6. 3 Ağustos 2010
  7. caysaati

caysaati kocişine tapıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    acil yardım !!!! 3-4 ay öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum ama şimdi bıraktım nişanlımla kondom ile korunarak ilişkiye girdik ancak ben üzerindeydim içimde bir hamileyim korkusu sabah uyanıyorum midem bulanıyor bir kaç saniye sonra geçiyor nişanlıma göre hamile değilim sizce hamilemiyim ne yapacağımı bilmiyorum

8. 3 Ağustos 2010
  9. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamile olma ihtimalin az ama bişey diyimmi...ama korkma sakın...ben kızıma kondomla korunurken hamile kaldım...kondomu kullammadan önce kondomsuz içine giriyormuydu hiç

10. 3 Ağustos 2010
  11. caysaati

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayır girmedi ama sürtündü psikolojim inanılmaz dağıldı hamile olma ihtimalım sence varmı inş. değilimdir geçen ayki adet günümüde hatırlamıyorum test alıp yapamıyorumda adte haftasında olurumda yanılırım diye ne yapacam ben

12. 4 Ağustos 2010
  13. GezegeNKralicesi

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Hamilelik o kdr kolay bişey degil hem üst pozisyonunda kondom varmıs coook zor... senın ustte olman hamılelıgı zaten zorlastırır için rahat olsun degilsin.:nazar:

14. 4 Ağustos 2010
  15. caysaati

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

inş. canım inş. değilimdir 3 gündür mide bulantısı ile uyanıyorum psikoljikmi o yani bende korkuyorum şuyüzden ben usteyken sperm geri kondomdan akmış olurmu diye bide offf kafam o kadar karışık ve korkuyorumki anlatamam bir sürü saçma sapan olasılıklar üretiyorum biran önce olsam rahatlıycam canım teşekkür ederim sende fikrilerin ile beni rahatlattın

16. 4 Ağustos 2010
  17. caysaati

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

günaydın canım haklıymışsın hamiş değilim regli oluyorum galiba biraz gelmeye başladı çok teşekkür ederim korkulu sürecimde yardımcı oldun fikirlerinle buarada ismim zeynep

18. 4 Ağustos 2010
  19. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah değilsindir tatlım...arkadaşında dediği gibi kolay bir iş değil hamile kalmak ama olacaksada oluyo işte...kızıma korunurken hamile kalmışken şimdi 2.bebek için bir yıldır bacak dikiyoruzda yinede bişey olmuyorkaydirigubbakcemile3