Kızlar bir bakın lütfen.....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ceydaselin tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ceydaselin
  1. ceydaselin

ceydaselin Guest

benim süpheli iliskimin üzerinden 10 hafta geçti, altıncı haftanın sonunda idrar testi yapmıştım ve negatif çıkmıştı sonra reglde oldum ama şimdi karnımda bir şişlik var ve her sabah az da olsa mide bulantım oluyor. bu süre zarfında adet gördüm ama üzerine de görmüş olabilirim diye düşünüyorum. bunlar psikolojik mi yoksa hamile olabilirmiyim bilmiyorum... yani 10 haftalık hamilelikte karın belirgin olarak şişermi, yarın sabaha bir test daha alıp yapayım diyorum idrar testi, sizce eğer hamileysem 10 haftada kesin sonucu verirmi. bilen arkadaşlarım cevaplayabilirse çok sevinirim.

2. 16 Aralık 2008
  3. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    şüpheli derken neyi kasdettin.nasıl şüpheli.bence adet gördüysen hamile degilsindir.üstüne görme öle günlerce adet kanaması gibi olmuyor diye biliyoırum...

4. 16 Aralık 2008
  5. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım neden idrar testiyle yetiniyorsun. şüphelerinden kurtulmak için kanda gebelik baktır hemen. lütfen.

6. 16 Aralık 2008
  7. EylulunAnnesi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm konuyu hep tekrar tekrar farklı yerlerde açmışsın konuların kapatılabilir ve banlanabilirsin haberin olsun...

8. 16 Aralık 2008
  9. ceydaselin

ceydaselin Guest

yani son ilişki tarihim demek istedim eşim askere gittiğinden dolayı yazdım onu.
    alerjim olduğundan kan veremiyorum, kızlar bilen varmı cevaplasın lütfen on haftalıkken idrar testinde kesin sonuç verirmi

10. 16 Aralık 2008
  11. EylulunAnnesi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bence hamile degilsin çünkü bu zamana dek kesin idrarda çıkardı ama eger hamileysende bence bukadar çok takma derim.neden bu kadar yıpratıyosunki kendini.evlisin eşin sen ve bide bebeginiz katılır yuvanıza :))

12. 16 Aralık 2008
  13. bonzai

bonzai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer bir ilişkide gebelik oluştuysa ilişkiden sonra en erken 10. günde kanda gözükebilir idrarda ise 15.günden sonra gözükür.ama bnım bı tanıdıgım 1.5 aylıkken ıdrarda cıkmadı bence bu kadar kafaya takmaktansa kan tahlılı yaptır ustune gorme herkeste farklı oluyor dıye bılıyorum ıdrar testlerne guvenme negatı cıksada şuphe duyucaksın kesın sonucu alırsın kan thlılıyle

14. 16 Aralık 2008
  15. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewt söylenenlere bende katılıyorum alerjın varmış ama kan testi daha kesin bi sonuç verir ben mesela ilk denemem de hamile kaldım 5 gün gecikti adetim idrar testi aldık sonuç pozitif çıktı bence bi daha al dene en azından aklında kalmaz hem stresden de uzak dur bebeğim sen bebek istiyosan asla üzülme ve strese girme :KK66:

16. 17 Aralık 2008
  17. ceydaselin

ceydaselin Guest

eşim askerde olduğu için istemiyorum o yüzden böyle tedirgin oldum, bu sabah bir tane daha alıp sabah idrarıyla yaptım kızlar ve negaif çıktı, sizce artık hamile olmadığımdan emin olabilirmiyim :)