Kızlar bir bayan iki erkeği birden sevebilirmi

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mavisgozlum06 tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mavisgozlum06
  1. mavisgozlum06

mavisgozlum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şimdi kendi durumum anlatacam lütfen yadırgamayın benim 5 senelik canımdan çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var ama arkadaş obeni aşkla seviyor tabi 2 buçuk senelikte bir birlikteliğim var bu 5 senelik insan herşeyimi ama herşeyimi biliyor sevgilimin olduğunu bile biliyor halen delice seviyor ve bekliyor ben çok defa hayatımdan çıkarmaya çalıştım ama olmuyor çıkaramıyorum hayatımdaki varlığı çok önemli sevgilimden bile o derece düşünün ama sevgilimide çok seviyorum ve gel gitler yaşıyorum bugüne kadar beni hiç kırmadı ama sevgili yönünden arkadaşımla beraber sevgili olamıyorum anlayacanız arkadaşımın sevgilimden haberi var beni hiç bir zaman zorlamaz anlayışlıdır ama sevgilimin arkadaşımdan haberi yok görüşmemi istemeyeceğini bildiğim için ben içinde olduğum duruma anlam veremiyorum kızlar sizce bir kişi iki kişi birden sevebilirmi benmi yoksa çok bencilim ya bu alacakaranlık olayına döndü anlayacanız buraya anlatarak boşaltmak istedim yoksa anlatmassam çatlayacam arkadaşlarıma felanda anlatamıyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 29 Ekim 2010
  3. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    birde tabi beni kırmayan kişi arkadaşım sevgilim çok kırdı çok ağlattı çok yıprattı bazen ona olan ilgim yokmu oluyor diye düşünüyorum alakası yok sevgilimi çok seviyorum delircem ya ama şunu söyleye bilirim evlilik yönünden beni üzmeyeceğini bilerek evlenmek istesem bir ömür arkadaşım üzmez biliyorum yapısını ama sevgliimle evlensem bir ömür hayatı zehir edecek bir yapıda bir kişi

Son düzenleme: 29 Ekim 2010
  4. 29 Ekim 2010
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Cok ılgınc sevgılınız oldugunu bıle bıle sızı seven erkek bana ılgınc geldı...

Bence ıkısı arasında karar verın yoksa ıkısınıde kaybedeceksınız

6. 29 Ekim 2010
  7. ModernCadi

ModernCadi Mal mıknatısı ✴ Pro Üye

Beğenildi:
    22.422
    Ödül Puanları:
    363
    arkadaşım olan kişi beni üzmüyo diyosun bence buna fazla takılma sevgilim üzüyo kırıyo ağlatıyo diyosun diğeri sevgilisi olmadığın için kırmamaya incitmemeye özen gösteriyo bence erkeklerin çoğu böyle evet diyene kadar el üstünde tutarlar :eek:klava: kötükedihüso

8. 29 Ekim 2010
  9. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya sevgilimi kaybetmemek için zaten arkadaşlığıma son verdim 2 senelik arkadaşlıktan sonra tartıştım arkadaşlığımı bitirdim 1 sene konuşmadım ama yine arkadaşım olduğu için konuşmaya başladım ve 1 sene sonra yine tartıştım sevgilim var diye zaten bana gel diye zorlamıyor öyle bir yapısı yok illa benle olacaksın demiyor bana sevdiğini söyledikten sonra ben kabul etmedikten sonra ne yanımdan ayrılıyor ne kimseyle çıkıyor söz bile etmiyor sevgilimin olmasına saygı gösteriyor diyorumya çekip ona zarar vermemek için arkadaşlığımı bitirmek istedim 1 sene önce yine noktayı koydum yine konuşmaya başladım olay bendemi bitiyor ne ama herşeyimi biliyor dostum kankam can yoldaşım gibi birşey ya onu bırakınca yalnız kaldığımı hissediyorum bütün arkadaşlarım bıraksada o bırakınca yalnız oluyorum beni anlıyor böyle bir arkadaşlığa son vermek istermiydiniz siz sizi anlayan derdinizi paylaşan beni sevgilim okadar anlamıyor sevgilim sıkılır ama o sevgilimden öncede vardı dinlemekten sıkılmıyor sevgilim yeter artık uzatma diyor o öyle birşey demiyor siz böyle bir arkadaşlığı bitirebilirmiydiniz ben arkadaşça seviyorum ama olay alaca karanlığa döndü orda kurt adam diyorya bellanın beni sevdiğini biliyorum diyorya sanki bekliyor beni ona gideceğimi onun olacağımı biliyor gibi bekliyor sadece

10. 29 Ekim 2010
  11. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya denedim sevgilim olmadıktan önce çok seviyordu denedim çok sevdiğini söyledi denemedim değil ama aşkım felan diyemiyorum mesela 3 ay denedik tabi o aşkım filan diyordu benim azımdan çıkmıyordu sevgili durumu farklı aşk farklı diye gelirdi hep bana bu sevgilimdede ondan var aşk var ama kötü davranmıyor köprüyü geçene kadar ayıya dayı hesabı değil çok çok farklı onu anlatmaya kelimeler yetse anlatırım

12. 29 Ekim 2010
  13. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    peki çok seviyorum dediğin sevgiline böyle ikilemde kalarak haksızlık ettiğini düşünmüyor musun?
    :nazar:

14. 29 Ekim 2010
  15. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tya ikilemde kaldığımı hissetmiyorum ama beni üzdüğü zamanlar ikilem yaşıyorum incitmeyen biri birde çok üzen biri tabiki haksızlık ettiğimi düşünüyorum ama aldatmadım 2 buçuk senedirki aldatmamda haksızlık ettiğimi düşünüyorum ama aldatmak gibi düşünmüyorum aldatmak çok farklı bişey konuşuyorum üstelik normal konuşma sevgilil gibi konularda konumayız dertlermizi felan dinleriz güleriz eğleniriz iki arkadaş nasılsa bizde öyleyiz yani iki kız arkadaş nasılsa ya kız arkadaşlarımda darbe yedim ondan yemedim dostum herşeyimi bilir ailevi durumum sevgilim okadarını bilmez onun bildiklerini bilmez bazen sevgilimin söylediklerini yapmam onun dediklerini yaparım yani dilimden anlıyor

16. 29 Ekim 2010
  17. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya çok şaşılacak bişey kestirip arkadaşlığımıda atamıyorum kaçkere kestirip attım yine döndük dolaştık en başa döndük

18. 29 Ekim 2010
  19. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    peki yadırgamıyalım:nazar:soruna cevap veriyorum:kahve:
    sevgi her babayiğidin harcı değildir:1closedeyes:bi yürekte 2 kişi olmaz
    heee isterse 10 kişide olur,ama o öyle olduğunu sanar:1closedeyes:
    aslanlar gibi seven bi yürekte,sadece bir kişi vardır