Kızlar Bir Tavsiyem Var( Palette 4-6 Ton Açıcı)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve morciii tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : morciii
  1. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ben saçımı palettenin tarçın bakırı rengine boyamak istedim ama istediğim sonucu almak için saçımın rengini açmam gerekiyordu. Palettenin 4-6 tona kadar açan boyasından aldım saçımın rengi koyu olduğu için belli aralıklarla 2 defa yapmak zorunda kaldım hiç bir yıpranma olmadı onu belirtiyim rahatlıkla kullanabilirsiniz...

Uygulama şekli olarak saçınızı tutam tutam boyayıp paketlemenizi öneririm o zaman 2 defa boyamak zorunda kalmazsın benim gibi. ilk defa yaptığım için bunu yaptıktan sonra anladım :roflol:

Daha sonrada üstüne tarçın bakırını yaptım vee inanılmaz güzel oldu. Kuaförler 60 tl den aşağı yapamıcaklarını sölediler bana ama ben evde 25 ytl ye çıkardım saç boyamı üstelik kendim boyadım çift aynayla ve bundan sonra kuaföre gitmeyi düşünmüyorum... :sm_cool:

hatta artık boya firmaları röfle setine kadar çıkarmışlar kozmetik vitrinlerine bakmanızı öneririm
    :dance:

2. 19 Mart 2009
  3. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçının fotosunu koyabilirmisinn tarçın bakıra bende boyamıştımm ama açmadan we o renk olmamıştıı eğer tutturduysann çok ama çok güzel bir renkk foto bekliyorumm :içelim:

4. 19 Mart 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim siyah saci ya da koyu kahveyi kizil yapar demi bu acici?

6. 21 Mart 2009
  7. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim benim ilk yaptığımda dipler turuncu oldu kafa sıcaklığından daha çok açıldı ve üst kısımlar daha koyu kaldı ikinci yapmamda dipler sap sarı oldu ama dediğim gibi tek tek paketlersen uçlarda daha çok açılcaktır... Bu arada saçlarım koyu kestaneydi...

şu anda mümkün değil ama en kısa zamanda koymaya çalışcam canım böyle renkleri tutturmak istiyorsan muhakkak açma boyama yapmalısın...

8. 21 Mart 2009
  9. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa saçlarım kızıll akıtırmı kii ben kendi saçıma kullandığımda akıtmıştımm ama artık kızıll saçlarım yıpranırsa diye çok korkuyorumm gittim kestirdimm kısack we kel kalmak istemiyorum ama bu kızıldanda kurtulmak istiyorum çok pişmanımmm =((((((

10. 22 Mart 2009
  11. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım vallaha kızıl üzerinde denemediğim için ne söylesem yalan olur sana şöyle bi tavsiyede bulunuyum ben önce saçımın bi kısmına uygulayıp denedim bütünün mahvolmasındansa parçayı riske attım sende öylee yap madem o kadar kurtulmak istiyosun denemeye değer...

12. 22 Mart 2009
  13. Hecate

Hecate Guest

Ben koleston un açıcısını bir kere denedim saçlarım püskül püskül beter oldu=( kestirmek zorunda kaldım..ve sonun da yine kızıla döndüm=) mutluyum

14. 22 Mart 2009
  15. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolestonu bilmiyorum...

16. 23 Mart 2009
  17. krometerapi

krometerapi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tam adı nedır bu acıcının yazarmısın?

18. 23 Mart 2009
  19. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

kullandığım bu umarım sizde de işe yarar...