Kızlar bir uğrayın lütfen!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve jeelibon tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : jeelibon
  1. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar.bişeyi çok merak ediyorum sizlere sorayım dedim aklımdaki soru belki cvp bulur.benim eşim hemen her akşam tüm akrabalarını arıyor.teyze anane yenge vs...telinde bedava kontr kampanyası var.gerçi olmasada arar.bense sadece annemi babamı ararım.sizce bu normal bişemi.bir erkeğin bu derece akrabalarına düşkün olmasına bi türlü anlam veremiyorum.ha arkadaşlarıylada görüşür.yani 1 saatini telde konuşmaya ayırır diyebilirm.tıpkı annesi gibi.oda aynı.tel hiç susmaz.o arar bu arar o birileirini arar bana gınal gelir.bilmiyorum ama eşimin bu davranışları bana batıyor.birde her yaptığını annesine mutlaka haber veriyor.deliricem silerdede varmı yoksa tek bendemi bu model.bi cvp verin canlar hadi..a.s.

2. 5 Mart 2010
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kimi insan telefonla konuşmayı sever,sanırım eşinizdede aynı olay söz konusu.
    Konuşsun varsın,bence sorun etmeyin.
    Sonuçta aradığı kişiler,teyzesi,dayısı şusu busu

4. 5 Mart 2010
  5. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyide güzelim her gün her gün konuşulmazki ya ne bu düşkünlük sanki farzmış gibi..

6. 5 Mart 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Aynı benim kaynana. Herkesin ailesi yapısı farklı, bana da başlarda çok tuhaf geldi, şimdi de geliyor ama kabullendim artık. Bekarken eşimle saatlerce konuşurlarmış, ilk evlendiğimiz de de hergün arardı kaynanam , ama ben sınırı koydum. Hala da 1 gün ara versek konuşmaya, 2 . gün sesiniz çıkmıyor diye sitem ederler. Ayrıca kendi akrabalarıylada böyleler. Böyle alımışlar. Bana da saçma geliyor. Bence bunun da bir sınırı olmalı, hergün hergün akraba aranmalı, anne ,baba aranmalı diye sınırlar yok bana göre.

8. 5 Mart 2010
  9. meltem_06

meltem_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben m ne güzel iştee akrabalarına düşkn erkek iyi olur aileye önem verir..sorun yok benceevereliniortak..

10. 5 Mart 2010
  11. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya annesini geçtim ararsa arar bananede bir erkek çocukta bu kadar anneye benzemeski.bizdede yok bana çok tuhaf geliyor.çocuk gibi geliyor davranışları.çocukken el öpüp bahşiş toplayan şimdi bile aynı ya.çok enteresan.

12. 5 Mart 2010
  13. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım evine düşkündür banada öyle.banada nefes aldırmıyor dakika dakika beni didikliyor ama ben svmiyorum ya elimde değil napim.benneyaptımki

14. 5 Mart 2010
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    yaa bırakın konuşsun ne zararı var size.
    ona göre normal ki konuşuyor..

16. 5 Mart 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence normal arkadaşım ya ne var ki bunda bunu mu taktın sen şimcik :teselli:

Benim eşimin dayısı da öyledir cebinde bedava kont olsun olmasın akrabaları arar sırayla,normal bence

18. 5 Mart 2010
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.669
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinizin akrabalarına düşkünlüğü neden sizi rahatsız etti anlamadım. Bırakın arasın ne var yahu bunda.
    Siz kendinize dert arıyorsunuz anlaşılan. Ailesine arkadaşlarına düşkün olan erkekten korkmayın.